Jan Konrád

Related to

Narozeniny

9.March » iHNED.cz
Pondělí Jan Konrád (45), člen představenstva, Unicorn Systems Jiří Moser (53), řídící partner pro ČR, jednatel, PricewaterhouseCoopers Rostislav Starý (41), jednatel a společník, Konektor Social Úterý Pavel Los (47), předseda představenstva, Shell...

Unicorn Systems platinovým partnerem společnosti Atlassian

Unicorn vstoupil do roku 2020 jako Platinum Partner společnosti Atlassian. Dlouholetá spolupráce byla korunována udělením nejvyšší úrovně partnerství.

Unicorn Systems dosáhl nejvyššího stupně partnerství „Platinum“ v oblasti poskytování produktů Atlassian a souvisejících služeb

13.January » FeedIT.cz
Unicorn vstupuje do roku 2020 jako Platinum Partner společnosti Atlassian. Dlouholetá spolupráce, kterou obě společnosti vyhodnocují jakou oboustranně výhodnou, byla korunována udělením nejvyšší úrovně partnerství. „Pevně věříme, že nově nabytý st...

Energy Forum 2019 ve znamení přeshraničního balancingu a evropských energetických trendů

30.October » CIO Business World.cz
Ve dnech 17. a 18. října proběhl již třetí ročník konference Energy Forum, kterou pořádá společnost Unicorn pro své zákazníky a partnery z celé Evropy.

Unicorn a Red Hat: Nově se statusem Premier Business Partner

16.January » BusinessIT.cz
Softwarová společnost Unicorn se stala Red Hat Premier Business Partnerem, což jí podle jejích zástupců umožňuje dále prohlubovat své aktivity na poli integrace a vývoje aplikací využívajících široké portfolio produktů Red Hat. Co to znamená v praxi?

Unicorn se stal Premier Business Partnerem společnosti Red Hat

16.January » ChannelWorld
Firma Unicorn Systems dosáhla na sklonku minulého roku statusu Premier Business Partner společnosti Red Hat. V návaznosti na tento úspěch chce nyní Unicorn prohloubit své aktivity v oblastech integrace a vývoje aplikací.

Tato informační stránka o Jan Konrád zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Konrád" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes