15
new stories - click to show

Jana Kopecká

Related to

Horská služba: Řidiči pozor, do hor bez vybaveni vůbec nevyjíždějte!

14.January » Karlovarský deník
Velké komplikace čekají v současné doby všechny řidiče, kteří vyjedou do Krušných hor bez správného vybavení. Varovali před tím samotní záchranáři z Horské služby. Na mnohých místech totiž připadlo v noci na 14. ledna až 15 centimetrů sněhu a dopr...

Most Kpt. Jaroše zpevní unikátní materiál ze Švýcarska

14.January » Karlovarský deník
Novinka, kterou vyvinuli odborníci ve Švýcarsku, bude vůbec poprvé ve světě použita právě v Karlových Varech.

Lázně nabízejí pomoc s očkováním

12.January » Karlovarský deník
Karlovarská městská společnost Alžbětiny lázně i přes výzvu kraje, aby její zdravotníci pomohli v době covidu v nemocnicích, na to nemá kapacity.

Vedení karlovarské nemocnice končí

11.January » Karlovarský deník
Karlovarská krajská nemocnice (KKN), pod níž spadají dvě nemocnice - v Karlových Varech a Chebu, bude mít nové vedení. Zásadní rozhodnutí přichází ve velmi těžké době, kdy nemocnice řeší závažné problémy s koronavirovou pandemií.

Odpuštění nájmu kvůli covidu stálo Ostrov půl milionu

11.January » Karlovarský deník
Až stoprocentní slevu na nájemném poskytlo město Ostrov v první vlně pandemie covidu těm podnikatelům, kteří museli zcela uzavřít své provozovny.

Cheb zavřel porodnici, zdravotníci pomohou s covidními pacienty

11.January » Karlovarský deník
Situace se během pondělka měnila z minuty na minutu. Chebská nemocnice například informovala, že zavírá kvůli covidu oddělení porodnice.

Krušné hory nabízejí připravené běžecké tratě

8.January » Karlovarský deník
Běžecké tratě ve vyšších polohách Krušných hor jsou připraveny na návštěvníky. Sněhová nadílka posledních dnů totiž přichystala téměř ideální podmínky. Provozovatelé středisek očekávají velký nápor návštěvníků už o víkendu, protože vleky se opět k...

Tato informační stránka o Jana Kopecká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Kopecká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes