Jana Kopecká

Related to

Ve Svatošských skalách bude nový ocelový most

18.October » Karlovarský deník
Svatošské skály – Už za rok by měla být hotova nová lávka ve Svatošských skalách, která uleví dnes již nevyhovujícímu dřevěnému houpacímu mostu.

Stavba hřiště u Dukly finišuje

17.October » Karlovarský deník
U Základní školy Dukelských hrdinů v Karlových Varech se dokončuje první část víceúčelového hřiště. Mělo být sice hotovo už na konci října, ale došlo k menšímu zdržení.

FOTO, VIDEO: Sestřičkám nově pomůže ve výuce inkubátor

16.October » Karlovarský deník
Výuka, jak pomoci předčasně narozeným dětem, bude od včerejška pro studentky Střední zdravotnické školy v Karlových Varech mnohem jednodušší.

Styl výuky neurčují učitelé, ale děti, říká Jana Kopecká, která získala jako první cenu pro nejlepšího učitele

4.October » iHNED.cz
Příští rok to bude deset let, kdy v učitelské ka­riéře Jany Kopecké nastal zásadní zvrat. Na základní školu v Kunraticích tehdy přišel nový ředitel Vít Beran. ”Měli jsme tu pohodičku, ale s Vítkem přišel čerstvý vítr, skoro bych řekla spíš tajfun,...

Pod bečovským hradem se otevírá horolezecká stěna

1.October » Karlovarský deník
Bečovský hrad nabídne svým návštěvníkům další mimořádný zážitek. Ještě před prázdninami zde byla zprovozněna naučná stezka kolem hradu s interaktivními prvky a tento pátek bude otevřena horolezecká stěna.

Gagarin se musel stěhovat

1.October » Karlovarský deník
Nepatřičné sochy neměly v Karlových Varech po revoluci už své místo. Synonymem pro tyto změny se stala socha prvního muže, který letěl do vesmíru, Jurije Alexejeviče Gagarina, jež se musela přestěhovat z Vřídelní kolonády.

Vítr region ušetřil

1.October » Karlovarský deník
Větší škody nezpůsobil silný vítr, který se v pondělí přehnal přes Karlovarský kraj. Hasiči vyjížděli jen k šesti událostem.

Nové, moderní bistro se na Rolavě otevře na jaře

30.September » Karlovarský deník
Už v polovině května příštího roku by se mělo na karlovarském koupališti Rolava otevřít nové a moderní bistro. Vedení magistrátu totiž už schválilo zhotovitele občerstvení.

Tato informační stránka o Jana Kopecká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Kopecká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes