15
new stories - click to show

Vít Kouřil

Related to

Editorial

26.October » Sedmá generace
V tomto čísle se věnujeme zdravotnictví, permakultuře, plastům i ekozemědělství. The post Editorial appeared first on Sedmá generace .

Editorial

24.August » Sedmá generace
V tomto čísle se věnujeme vodě, krajině, lesům, polím i zvířatům. The post Editorial appeared first on Sedmá generace .

Librarium

24.August » Sedmá generace
Annie Lowreyová Dejte lidem peníze Argo, květen 2020 Jak by základní nepodmíněný příjem (ZNP) mohl skoncovat s chudobou, revolučně proměnit povahu práce a přetvořit svět? Tyto otázky si klade ekonomická novinářka píšící pro renomovaná média jako T...

Editorial

22.June » Sedmá generace
Vážená čtenářko, vážený čtenáři, doufám, že jste koronavirovou krizi dosud přežili ve zdraví. I když to v posledních týdnech vypadá, že jsme „za vodou“, s průnikem COVIDu-19 do chudších zemí počet nemocných akceleruje, což zpětně ovlivní i naši re...

Editorial

10.June » Sedmá generace
Zatímco světem se šíří strašidlo koronaviru, odehrávají se bohužel i jiné tragédie. Například rozsáhlé požáry divoké přírody. The post Editorial appeared first on Sedmá generace .

Editorial

25.April » Sedmá generace
Vážená čtenářko, vážený čtenáři, zatímco světem se šíří strašidlo koronaviru, který za sebou nechává miliony nemocných a desetitisíce mrtvých, odehrávají se bohužel i jiné tragédie. Například požáry divoké přírody, a to zdaleka nejen ty hojně medi...

Editorial

17.December » Sedmá generace
Jaké ne/úspěchy zaznamenala polistopadová ekopolitika a ekohnutí a kudy se vydat dál? The post Editorial appeared first on Sedmá generace .

Vychází nová 7.G: Právo bydlet

30.October » Sedmá generace
V čísle 5/2019 vás čekají nejen texty o bydlení. The post Vychází nová 7.G: Právo bydlet appeared first on Sedmá generace .

Editorial

22.October » Sedmá generace
Nedostupnost bydlení se stala palčivým problémem pro větší než malé množství obyvatel. The post Editorial appeared first on Sedmá generace .

Editorial

18.August » Sedmá generace
Toto číslo má dvě témata: tísnivou situaci zvířat a klimatickou krizi. The post Editorial appeared first on Sedmá generace .

Editorial

30.April » Sedmá generace
Přejeme vám zdravého ducha ve zdravém těle a dobrý výhled na hvězdy. The post Editorial appeared first on Sedmá generace .

editorial

23.February » Sedmá generace
Vážená čtenářko, vážený čtenáři, 28. ročník Sedmé generace otevíráme texty přibližujícími klady i zápory soběstačného životního stylu. Navštívili jsme mladou rodinu žijící na samotě v Orlických horách, hovoříme s propagátorem ekozemědělství Janem ...
Martin Prokop - Šéfredaktor a tvůrce webu techboard.cz

Tato informační stránka o Vít Kouřil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Kouřil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes