15
new stories - click to show

Milan Krajíc

Related to

Advent v Sedleckém kostele: Krajíc s Novou krví, rozsvícení stromku i bohoslužba

4.December » Karlovarský deník
Znovuvzkříšený kostel svaté Anny v Sedleci v Karlových Varech, který opět může ukazovat svou nebývalou krásu jen díky nadšencům v čele s Aloisem Kůrkou, letos opět nabízí sérii adventních koncertů.

První jazzový festival ve Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně podpoří děti s onkologickým onemocněním

18.July » Žena-in.cz
Pokud patříte mezi příznivce jazzové hudby, máme pro vás tip. Během léta pořádá stylový lázeňský resort Falkensteiner v Mariánských Lázních první jazzový festival nazvaný Jazz Summer.

V sobotu 27. listopadu se v hotelu Thermal koná finálový koncert pěvecké soutěže Karlovarský hlas

22.November » InfoDnes.cz
(karlovyvarydnes.cz) Letošní 44. ročník pěvecké soutěže Karlovarský hlas vyvrcholí finálovým koncertem v sobotu 27. listopadu 2021 od 19 hodin v Malém sálu karlovarského hotelu Thermal. Divákům se představí 9 finalistů soutěže v sólovém zpěvu, které…

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: Mirai, Divadlo jednoho herce, vinobraní v Lokti a výstavy

1.October » ČRo Karlovy Vary
I tento víkend nabídne Karlovarský kraj spoustu kultury. Vydejte se na koncert Mirai, do běžně nepřístupné drahovické kaple, na vinobraní do Lokte nebo některou z výstav.

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: Jazzfest, folklor a slavnosti

2.September » ČRo Karlovy Vary
I první zářijový víkend má Karlovarský kraj co nabídnout. Těšit se můžete na řadu koncertů, tanec, divadlo, trabantění i slavnosti.

Milan Krajíc v Jazzotéce: Modlili jsme se, ať Maria Schneider nepřijede

19.March » ČRo
Saxofonista, skladatel a pedagog Milan Krajíc je znám spoluprací s Milanem Svobodou, Karlem Růžičkou, Emilem Viklickým, Bigbandem Gustava Broma...

KSO - kolonádní koncerty

12.July » Karlovy Vary
KOLONÁDNÍ KONCERTY Program 1. - 12. 7. Všechny koncerty se konají na Tržní kolonádě. 1. 7., 15.00 Komorní koncert - Duo Dolce Michaela Petrová - flétna, Renata Pitrová - klávesy 2. 7., 15.00 Komorní koncert - Duo Arpeggio Michaela Petrová - flétna, …

Poznávat díky hraní nová místa? To je vysněná práce, říká jazzová zpěvačka

26.October » iDNES.cz
Zpěvačku Petru Brabencovou mohou karlovarští znát například z pravidelných koncertů v Music Baru Kakadu, kde vystupuje s kapelou M. K. Collective. Pěvecky se však podílí na řadě dalších hudebních projektů a s uskupením Jazz Fancies nedávno dokonce p…

Poznávat díky hraní nová místa? To je vysněná práce, říká jazzová zpěvačka

26.October » iRegiony Impuls
Zpěvačku Petru Brabencovou mohou karlovarští znát například z pravidelných koncertů v Music Baru Kakadu, kde vystupuje s kapelou M. K. Collective. Pěvecky se však podílí na řadě dalších hudebních projektů a s uskupením Jazz Fancies nedávno dokonce p…

Jazz Gate – Milan Svoboda Quartet

9.September » Informuji.cz
V rámci tradiční Jazz Gate vystoupí v Písecké Bráně 26.9. Milan... | Praha 6 - (2019-09-26 19:00:00 - 2019-09-26 00:00:00)

Golden Sunday: Big Band Jazz Fancies Golden Sunday: Big Band Jazz Fancies

7.August » Informuji.cz
Jazz fusionové těleso Milana Krajíce, které vychází z jeho divokého M.... | Praha 1 - (2019-08-18 21:30:00 - 2019-08-18 00:00:00)

Tip Deníku: Club Imperial zve na Jazz Fancies

Karlovy Vary - Známý saxofonista a pořadatel Mezinárodního jazzového festivalu Milan Krajíc představí svoji formaci Jazz Fancies v Clubu Imperial.

Tato informační stránka o Milan Krajíc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Krajíc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes