15
new stories - click to show

Josef Král

Related to

Záludnosti okruhů, které nejsou na první pohled vidět

18.October » AUTO.cz
Na okruzích býváme občas svědky manévrů jezdců, které na první pohled vypadají nepochopitelně. Piloti však reagují na záludnosti, jež televizní kamera nedokáže odhalit.

Podcast: Fanoušci si připomínají nejzajímavější momenty 70 let formule 1

9.August » GPF1.cz
Za zcela mimořádných okolností se odehrává Velká cena 70. výročí vzniku F1 a prvního závodu na Silverstonu. Při této příležitosti televizní komentátoři Sport1 a Sport2 Tomáš Richtr a Josef Král vyzvali fanoušky, aby se podělili o své nejvýraznější...

Podcast: Závodí dál s nelegálním autem

8.August » GPF1.cz
Tým Racing Point porušil pravidla a na svém autě má díly, které mít podle pravidel nemá. Dostal pokutu, byly mu odebrány mistrovské body. Ale tým může závodit nadále s tím, co je považováno za nelegální!

Ze závodníka fenoménem: Co dělá Hamilton nebo Rossi jinak?

25.July » AUTO.cz
Šestinásobný mistr světa F1 Lewis Hamilton válcuje sociální sítě a Valentina Rossiho miluje celá planeta. Co dělá ze závodníka fenomén, který si podmaní publikum na celém světě?

Sezona 2020 formule 1: O víkendu konečně začínáme!

1.July » AUTO.cz
První víkend v červenci vypukne mistrovství světa F1. Pojede se na rakouském okruhu Red Bull Ring bez diváků. Titul obhajuje Brit Lewis Hamilton a tým Mercedes.

Přilby automobilových jezdců: Co všechno musí zvládnout?

6.June » AUTO.cz
Jsou z ní vidět pouze oči, pokud auto stojí. Zakrývá totiž celou hlavu i krk. Řeč je o závodní přilbě.

Rally magazín 04/2020

6.June » I-Motorsport.cz
Právě vyšlo letošní čtvrté číslo populárního motoristického časopisu pro příznivce rallysportu RALLY magazín. Co se dočtete uvnitř?

Vychází magazín Rally 4/2020

5.June » Autosport.cz
Problémy s virem drží letošní motoristickou sezónu u ledu a už dlouhou dobu se neodjely žádné závody. Situace se ale snad obrací k lepšímu. I v této době vychází nové číslo oblíbeného specializovaného magazínu o automobilových soutěžích - Rally. O...

Prokop získal počtvrté Zlatý volant a přerušil Kopeckého sérii

20.May » iSport.cz
Automobilový jezdec Martin Prokop vyhrál počtvrté v kariéře Zlatý volant a ukončil tak čtyřletou vítěznou sérii Jana Kopeckého, který mohl případným dvanáctým triumfem vyrovnat rekordmana motoristické ankety Tomáše Engeho. Jediný Čech, který se př...

Simulátory v motorsportu: Co všechno umí a proč je realita trochu jiná

20.May » AUTO.cz
Simulátory jsou hitem současného motoristického sportu. Zejména v době, kdy se vinou situace kolem koronaviru nemůže na světě závodit.

Tato informační stránka o Josef Král zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Král" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes