15
new stories - click to show

Václav Král

Related to

Vzácný Dioss Rebel Nova je nejmrštnější český sporťák. Řídili jsme ho, byl skvělý!

3.January » AutoRevue.cz
Mělo to být sportovní kupé pro mladé podnikatele, nakonec se ale zařadilo mezi zaniklé projekty. Na kupé Rebel se přitom v polovině 90. let angažovala spousta firem včetně velké komerční televize.

Unikátním MTX Roadster do Barcelony: Raritou napříč Evropou na olympiádu

1.January » AUTO.cz
To si tak jednou povídáme s fotografem Jirkou Pekárkem a po letech, co se známe, z něj vypadne, že jel v roce 1992 na olympiádu do Barcelony unikátním MTX Roadster. Půjčil mu ho sám designér Václav Král. Ten příběh chceme znát celý!

V Brtnici letos vznikl román o královně Elišce Rejčce

26.December » Jihlavské listy
V Brtnici u Jihlavy, kde pobývá na letním bytě, vznikl během léta a podzimu letošního roku text nového románu spisovatelky Melity Denkové Královna Rejčka, Sen o lásce, pravda o životě (vydal Alpress, edice Klokan). Melita Denková (rodinným původem...

Vozila štíty i mačety, nyní má nakročeno do muzea

6.December » Metro
Legenda. Vozidlo k neutahání a pracant s překvapivě nízkým číslem na počítadle kilometrů. Avia A21 Furgon pomáhala a chránila dlouhých 25 let. Ještě v těchto dnech ji můžete v ulicích metropole potkat. K ruce ji má technická skupina speciální pořá...

Rallye Dakar 2021 a jeho největší hvězdy: Na závod se chystá Loeb, Meeke i dakarské legendy

1.December » AUTO.cz
Hvězdná jména jako Carlos Sainz, Stéphane Peterhansel nebo Cyril Depres nebudou chybět ani na Rallye Dakar 2021. Doplní je třeba Sebastién Loeb nebo Kris Meeke.

V Budějovicích bude spalovna odpadu. Zůstane jen komín, kde hnízdí sokoli

30.November » iDNES.cz
Českobudějovická teplárna promění málo využívaný areál ve Vrátě na spalovnu odpadů. Ze stávajícího areálu zůstane stát pouze komín výtopny.

Teplo v Českých Budějovicích nepatrně zdraží

Gigajoule bude od městské teplárny domácnost stát 641 Kč včetně DPH. O 12 korun meziročně víc. Je to výrazně méně, než kolik činí očekávaný růst inflace.

Budějovická teplárna založí dceřinou společnost na spalování odpadů

Pro zařízení, které má vzniknout ve Vrátě na energetické zpracování odpadů, se uvažuje o kapacitě 160 000 tun odpadů ročně. Do Vráta se může vozit odpad po silnici i po kolejích.

Teplárna založí dceřinou společnost ZEVO Vráto

24.November » Budějcká Drbna
Novou součástí Teplárny České Budějovice se stane dceřiná společnost ZEVO Vráto a.s., o jejímž založení rozhodla rada města, která vykonává práva jediného akcionáře teplárny. Současně byla schválena i změna stanov, zaručující vlastníkovi plnou kon...

Teplárna České Budějovice založí dceřinou společnost ZEVO Vráto. Krok ke spalování odpadů

23.November » Jihočeské týdeníky
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Novou součástí Teplárny České Budějovice se stane dceřiná společnost ZEVO Vráto, o jejímž založení dnes rozhodla rada města, která vykonává práva jediného akcionáře teplárny. Současně byla schválena i změna stanov, zaručující vl...

Budějovická teplárna do 5 let vypne výtopnu Vráto

20.November » iUHLI.cz
Teplárna České Budějovice ukončí do pěti let provoz uhelné výtopny Vráto, která slouží jako záložní zdroj. Palivový mix bude v budoucnu tvořit kombinace biomasy, komunálních odpadů a bezemisního tepla z Temelína.

Tato informační stránka o Václav Král zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Král" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes