15
new stories - click to show

Alexandr Minajev

Related to

Kam se poděl „Hrehorij“ ze seriálu Ulice, Alexandr Minajev?

11.January » VIPshow
Rodák ze Sibiře Alexandr Minajev (55) se u nás proslavil jako Hrihorij Lisečko v nekonečném seriálu Ulice. Byl oblíbenou postavou, ale nakonec jej tvůrci nechali v seriálu zemřít, a to tragicky. Herec žil až do roku 2000 v Rusku, kde působil jako di…

Vzpomínáte si ještě na Hrihorije z nekonečného seriálu Ulice?

9.January » TVGURU.cz
Rodák ze Sibiře Alexandr Minajev (55) se u nás proslavil jako Hrihorij Lisečko v nekonečném seriálu Ulice. Byl oblíbenou postavou, ale nakonec jej tvůrci nechali v seriálu zemřít, a to tragicky.

Režisér Minajev o divadelní Záhadě Sherlocka Holmese: Pro diváka to bude obrovský zážitek

3.May » Zlin.cz
Anglická blata, pochmurný svět mlhy a zrádných bažin, zločinců a bestií. Vřesovištěm se honí vítr a nocí se nesou hrozivé zvuky, při kterých tuhne krev v žilách.

Pes baskervillský ho fascinoval v dětství, teď se Saša Minajev stal jeho režisérem

26.April » ČRo
6. května 2022 bude mít odloženou premiéru nové představení Městského divadla Zlín Baskerville: Záhada Sherlocka Holmese. Jeho režisérem je Saša Minajev.

Jaroslava Obermaierová a Alexandr Minajev z Ulice slaví dnes své narozeniny

10.April » KINOTIP2.cz
Obě postavy si v Ulici získaly svou oblibu. Zatímco Jaroslava Obermaierová na obrazovkách září dál jako Vilma Nyklová, sláva herce Alexandra Minajeva v Ulici už pohasla. Víte, že oba herci z Ulice slaví narozeniny ve stejný den? Ano, svíčky na dortu…

Vladimir Majakovskij: Poemy. Verše originálního ruského básníka v novém překladu

4.April » ČRo 3 Vltava
Rozsáhlé intimní básně jednoho z nejoriginálnějších básníků světové literatury v novém překladu recitují Alexandr Minajev, Kamila Drtilová a Petr Lněnička.

Zlínské divadlo zkouší Záhadu Sherlocka Holmese. Ruskému režisérovi vyjadřuje podporu

2.March » Zlin.cz
Anglická blata, pochmurný svět mlhy a zrádných bažin, zločinců a bestií. Vřesovištěm se honí vítr a nocí se nesou hrozivé zvuky, při kterých tuhne krev v žilách.

Hrihorij Lisečko z Ulice, co teď dělá?

26.December » KINOTIP2.cz
Původně ruský herec Alexandr Minajev proslul v Česku rolí Hrihorije Lisečka v seriálu Ulice. V seriálu byl Hrihorij Lisečko původem z Ukrajiny a nikdo mu neřekl jinak než „Griša“. Pamatujete si na to, jak pracoval v Království hraček? A víte, co děl…

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 11)

5.December » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Nejzřetelněji se na letošním festivalu Ost-ra-var vylouplo téma Michail Bulgakov. Pro Alexandra Minajeva napsala novou dramatizaci Mistra a Markétky Kateřina Menclerová. Inscenaci uvádi Divadlo Petra Bezruče.

Tato informační stránka o Alexandr Minajev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Minajev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes