15
new stories - click to show

Petr Králíček

Related to

Králíček Petr bere do zaječích

27.August » Nový Bydžov
Pokračování animované rodinné dobrodružné komedie. Roztomilý a všemi oblíbený králičí lump se vrací a musí se rozhodnout, jaký králíček chce vlastně být… V českém znění: Jan Dolanský, Zuzana Vejvodová, Filip Tomsa aj.

ŽEBŘÍČEK: Tečka. Českou tragikomedii sesadila partička barevných pejsků

23.August » Novinky.cz
Tragikomedie Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel se loučí s prvním místem v žebříčku návštěvnosti českých kin. Čtyři „zoufalce” řešící krizi středního věku přemohla partička roztomilých štěňátek, která musí zachránit svět.

Králíček Petr bere do zaječích a jedna věc mu zajistí úspěch - neodolatelná zvířátka, která chcete pomazlit

21.August » Kinobox.cz
Oblíbená postavička Králíka Petra je zpět ve zcela novém filmovém dobrodružství. Rodinná farma teď ale nebude jeho hlavním hřištěm na lumpačení, své rošťácké kousky si vyzkouší v ulicích Gloucesteru.

Králíček Petr bere do zaječích (Letní kino Konopáč)

15.August » Heřmanův Městec
Zahrádkou to všechno začalo. Roztomilý a všemi oblíbený králičí lump se vrací v nové dobrodružné rodinné komedii. Film USA, český dabing.

Recenze: Králíček Petr

11.August » FDb.cz
Sequel tohoto filmu z roku 2018, nazvaný Králíček Petr bere do zaječích, je od 5. srpna 2021 v kinech. My si prozatím připomeneme jedničku, k níž by bylo složitější udělat prequel, jelikož o původu titulního hrdiny se dozvíme už v animovaných pasá...

9 nových filmů, které dnes mají premiéru v kinech

5.August » NaFilmu.cz
Už dnes v kinech hrají očekávaný Sebevražedný oddíl, který jsme v recenzi označili jako nejlepší DC film od Temného rytíře, zdařilou českou komedii Shoky & Morthy se Štěpán Kozubem a Jakub Štáfkem, dokument o Janu Werichovi nebo Zákon lásky z díln...

V kinech od 5. srpna (přehled a ukázky)

5.August » Totalfilm.cz
Do kin vstupuje Shoky & Morthy. Ve filmu Andyho Fehu se vydáme se vstříc duchařině k Devíti křížům na poslední velkou akci dvou YouTuberů. James Gunn nabízí reparát Sebevražedného oddílu a tentokrát to dopadlo skvěle! Po 40 letech od smrti Jana We...

Tato informační stránka o Petr Králíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Králíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes