15
new stories - click to show

Pavel Krásenský

Related to

Zápřednice se šíří severem Čech. Kousnutí bolí, následky ale nejsou vážné

24.August » Liberecký deník
Zápřednice jedovatá se stává hojně rozšířeným pavoukem. Kouše při obranné reakci, podle entomologů není důvod k obavám. U zdravého člověka následky kousnutí rychle odezní.

Zápřednice se šíří severem Čech. Kousnutí bolí, následky ale nejsou vážné

17.August » Děčínský deník
Zápřednice jedovatá se stává hojně rozšířeným pavoukem. Kouše při obranné reakci, podle entomologů není důvod k obavám. U zdravého člověka následky kousnutí rychle odezní.

Entomolog a makrofotograf Pavel Krásenský: Odpor k hmyzu může fobik překonat

10.July » Mostecký deník
/ROZHOVOR/ Když na Sumatře nebo u šachty na Mostecku uvidíte muže s fotoaparátem, jak se kouká pod kámen, bude to zřejmě Pavel Krásenský.

Fotograf Pavel Krásenský: Pavouky fotím z očí do očí

27.February » Mostecký deník
/VIDEO/ Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s Pavlem Krásenským, vedoucím Přírodovědného oddělení v Oblastním muzeu a galerii v Mostě, kurátorem entomologické sbírky a fotografem.

OD PRVNÍ PÍSEMNÉ ZMÍNKY O MOSTU UPLYNULO 980 LET

13.November » Homerlive
I přes nepříznivé podmínky epidemie Covid-19 byla v Oblastním muzeu a galerii v Mostě nainstalována nová minivýstava 980. LET PRVNÍ PÍSEMNÉ ZMÍNKY O MOSTU. Výstava přibližuje letošní jubileum první písemné zmínky o našem městě. Tu lze nalézt v XI....

Bitvy, vetřelci i nájemníci. Život mravenčích kolonií a návštěva amerických močálů

18.October » ČRo Sever
Život mravenčích kolonií: entomolog Pavel Krásenský – Močály a uhlí, 3. část: geolog Karel Mach (repríza) – Historie vědy: Antika je mrtvá, ať žije antika (podruhé)

Ústecká zoologická zahrada představí podivuhodný hmyz

9.September » Ústecký deník
Speciální den chystá na sobotu 12. září zoologická zahrada v Ústí nad Labem. Bude věnovaný hmyzu, nejpočetnější živočišné skupině. Návštěvníci se dozvědí, jak klíčový je hmyz pro život.

V Protivíně ožívá svět bezobratlých živočichů v jeho nejmenších detailech

PROTIVÍN - V Památníku města Protivína se otevřela nově nainstalovaná expozice Podivuhodný svět bezobratlých živočichů, který je ztvárněn fotografiemi Pavla Krásenského. Výstava bude k vidění až do 31. října vždy od úterý do neděle od 9 do 12 a od...

Napřed jsem chodil ven se skicákem, pak ale vyhrál fotoaparát, říká Pavel Krásenský

27.June » Bleskově.cz
Vlastně to ani nepřekvapí. Pavel Krásenský, známý dokonalými snímky hmyzu, je entomolog. Na jeho snímky se můžete podívat v galerii u tohoto článku.

JÍDLO, SKORO PŘED UZÁVĚRKOU

19.June » iFotoVideo.cz
Fotografií jídla je plný internet. Ale jak na to, aby byly vaše snímky opravdu k nakousnutí? 5 rad pro lepší příspěvek…

Miroslav Bobek: Rozhodl jsem se postavit hotel

Ano, rozhodl jsem se postavit hotel. Hmyzí hotel. V zoo už máme hmyzích hotelů i hotýlků celou řadu, ale teď se chystám vybudovat jeden vlastníma rukama a umístit ho na zahradě u naší chaty. A tak před odjezdem na víkend dávám dohromady materiál a...

Fotografové uspořádali setkání mezi zvířaty

/FOTOGALERIE/ Fotografický workshop se uskutečnil na Huslíku a v jeho okolí. Je tedy zřejmé, že více i méně zkušení fotografové měli možnost vyzkoušet si různé techniky při fotografování živočichů od drobného hmyzu až po mohutný skot.
Ami Vitale - Americká fotografka

Tato informační stránka o Pavel Krásenský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Krásenský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes