15
new stories - click to show

Martina Krátká

Related to

Hodnocení uživatelů: Cry Baby Cry (Švandovo divadlo) - 100 % [G_ondrej]

2.September » i-divadlo.cz
Jedno z mých nejoblíbenějších představení vůbec. Viděl jsem dvakrát a po čase půjdu ještě po třetí. Dokonalá kombinace humoru a zamyšlení se nad vážnými tématy. Ve hře je spoustu excelentních hereckých výkonů, pro mě naprosto dokonalá Kristýna Fre...

Příliš hlučná samota. Vynikající dramatizace klíčové novely Bohumila Hrabala

19.July » ČRo 3 Vltava
O kráse výstředních podivínů a smrtelné lásce člověka Hanti ke světu knih a umění. Novela s autentickými promluvami Bohumila Hrabala.

Příliš hlučná samota. Krobotova vynikající dramatizace klíčové novely Bohumila Hrabala

17.July » ČRo 3 Vltava
O kráse výstředních podivínů a smrtelné lásce člověka Hanti ke světu knih a umění. Novela s autentickými promluvami Bohumila Hrabala.

Svatba a interiérové dekorace

12.March » Dobříš
Martina Krátká vás zve na odborný seminář Vstupné: 800 Kč zahrnuje vstup na seminář i celý odpolední program na zámku. Nutná rezervace, počet míst je omezen. Kontakt: 604 254 062, info@letizia.cz, www.letizia.cz

Polévka, která pomáhá bude tradičně před Konstanz o víkendu. Poprvé nyní v prodejně Můj kopeček

TÁBOR – V prodejně Můj kopeček v Táboře Na Kopečku vaří polévku. A není to ledajaká polévka, ale Polévka, která pomáhá. Akce Polévka, která pomáhá se koná letos již pošesté. Matkou myšlenky je Lenka Želivská. „Letošní ročník dobročinné polévky věn...

Obchod vydavatelství Burda povede Martina Krátká

9.November » MediaGuru
Vít Fiala odejde ke konci roku z vydavatelství Burda, jeho místo převezeme stávající group manažerka lifestylových titulů Martina Krátká.

Chybné výsledky a opožděné hovory. Máme v tom nepořádek, přiznala ženě hygiena

15.September » Aktuálně.cz
Podle skupiny studentů herectví je pražská hygiena nejednotná, sděluje špatné výsledky testů a pokyny k izolaci dává s týdenním zpožděním.

Tato informační stránka o Martina Krátká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Krátká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes