Michal Krause

Related to

Novinky v Capture One 20

6.December » PALADIX foto-on-line
Rok se s rokem sešel a Phase One jako obvykle vydává novou verzi Capture One. Pojďme se podívat, co přináší.

O Kapku lepší focení učí děti, jak zachytit svět

30.October » Tojesenzace.cz
25. června 2019 odstartoval setkáním ve Fakultní nemocnici v Motole čtyřměsíční projekt s názvem O Kapku lepší focení s Fujifilm, kterého se

iPad jako zařízení pro fotografa na cestách IV – Leef iBridge, LaCie DJI Copilot

4.September » PALADIX foto-on-line
Ve volném pokračování o zkušenostech s využitím iPadu jako náhrady notebooku pro fotografy na cestách se podíváme na další možnosti zálohování – flash paměť Leef iBridge a externí disk LaCie DJI Copilot.

Skvělé fotky přírody. V Praze vystavují světové hvězdy Ami Vitale a Javier Aznar

16.July » Bleskově.cz
Unikátní pohled na přírodu očima devíti různých fotografů představuje na pražské Staroměstské radnici výstava Czech Nature Photo - porotci vystavují.

Úchvatné fotky přírody vás chytí za srdce. Přijďte na výstavu porotců Czech Nature Photo

10.July » Reflex.cz
Po vítězných fotografiích aktuálního ročníku soutěže Czech Nature Photo můžete vidět tvorbu jejích porotců. Každý z autorů na výstavě „Czech Nature Photo – Porotci vystavují“ představí svůj unikátní pohled na fotografování přírody v široké škále m...

Nejméně zplodin se nadýcháte v Praze při chůzi mimo hlavní silnice. Auto před nimi naopak nechrání

6.May » RadioWave
Ze studie Michala Vojtíška z ČVUT vyplývá, že karoserie auta nechrání před automobilovými zplodinami tak, jak si řada lidí myslí. Ve svém měření srovnával úroveň zplodin při cestě autem, pěšky a veřejnou dopravou. Řidiči podle něj nadýchají větší ...

Praha chystá Akční plán pro udržitelnou energii a klima. Chce snížit emise skleníkových plynů o 40 %

6.May » RadioWave
Vedení hlavního města Prahy připravuje Akční plán pro udržitelnou energii a klima, který má metropoli pomoct do roku 2030 snížit emise skleníkových plynů o 40 %. Dokument načrtne návrhy konkrétních opatření vedoucích ke stanovenému cíli.

Islanďané si svůj svetr ukrást nenechají. Stane se z něj chráněné zeměpisné označení!

3.May » RadioWave
Islandský svetr zvaný lopapeysa zvenku chrání proti promoknutí, zevnitř hřeje a zima na nehostinném ostrově se bez něj snad ani nedá zvládnout. Není proto divu, že Islanďani si tuto svou značku chtějí chránit jako oko v hlavě.

Šimpanz brouzdající po Instagramu vědce nepřekvapil. V přírodě lidoopi používají deštníky i kladiva

2.May » RadioWave
Video, ve kterém šimpanzice Sugriva ovládá chytrý telefon a prohlíží si v něm fotografie a videa na Instagramu, se před pár dny stalo hitem internetu. Odborníky ale šikovnost šimpanzice příliš nepřekvapila.

Světové hlavní město hudby? Pro někoho New York, pro jiné Londýn, nejvíce se koncertuje ale jinde

2.May » RadioWave
Nejhudebnější město na světě není jednoduché určit. Měly by to být obrovské metropole plné hudby, jako je Londýn nebo New York? Nebo menší města, která jsou hudebními centry? Anebo je to Melbourne, kde se údajně koná nejvíce hudebních vystoupení?

Czech Nature Photo letos vyhrál snímek trnuchy na dně Rudého moře

1.May » Ekolist
Cenu Fotografie roku v soutěži Czech Nature Photo získal od poroty Jan Stria, který zachytil trnuchu modroskvrnnou při snídani na dně Rudého moře v Egyptě. Vítěz byl vybrán z 2300 přihlášených snímků, které do soutěže přihlásilo 242 fotografů. Výs...

Novinky u VFFOTO – magnetické filtry a speciální polarizační filtr

VFFOTO přichází na trh s několika novinkami, které jsem měl možnost krátce vyzkoušet. Soudím, že největší zájem pravděpodobně vzbudí magnetické filtry pro rychlou manipulaci bez šroubování.

Tato informační stránka o Michal Krause zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Krause" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes