15
new stories - click to show

Martin Krch

Related to

Airsofťáci utíkají před karanténou do lesů. Nařízení prý dodržují, dušují se

27.March » Mostecký deník
Nucená karanténa uzavřela většinu populace doma. Přesto je nutné si občas vyvětrat hlavu a vyjít na vzduch. Každý to řeší jinak. Někdo jde na procházku, jiný do lesa hrát si na vojáky.

Jak jsme žili na Litoměřicku: Kaplířové ze Sulevic

Dnes opět přinášíme nový díl oblíbeného seriálu Jak jsme žili na Litoměřicku. Najdete ho nejen zde na webu, ale také na stránkách tištěného Týdeníku Litoměřicko. Vychází každou středu.

Badatel Václav Sedlák mapuje osudy padlých z I. světové války

Na Litoměřicku jsou desítky památníků připomínající oběti Velké války. Místní historik je dokumentuje a chce o nich vydat publikaci.

Labe aréna ve Štěstí rozšiřuje nabídku. Láká na posilovnu i sportovní kroužky

29.February » Litoměřický deník
Nový areál na labském nábřeží ve Štětí nabízí primárně zázemí pro veslaře, přesto své brány otevírá široké veřejnosti, kterou láká na posilovnu nebo tělocvičnu, kde našlo zázemí mnoho sportovních kroužků. Nejsou to ale jen tradiční sporty, jako je...

Terezín se chystá na Vizi 2030. Připravuje besedu s občany

28.February » Litoměřický deník
Vedení města Terezín společně s Fakultou architektury a umění Liberec zvou na další prezentaci studentských prací a besedu s občany v rámci rozsáhlé iniciativy Terezín - Vize 2030.

Děti v Litoměřicích vybírají problémy, samy navrhují jejich řešení

27.February » Litoměřický deník
Co vám na škole vadí? Co byste rádi změnili? Žáci a studenti se mohou k fungování své instituce otevřeně vyjadřovat ve školních fórech. Probíhají i na Litoměřicku a mnohdy z nich vzejdou nečekaná řešení problému.

Roudnice spustí opravu tří ulic. Projekt myslí i na zadržování dešťových vod

26.February » Litoměřický deník
Od 2. března až do 15. prosince čeká ulice Stadickou, Školní a Budovatelů v Roudnici nad Labem dlouho očekávaná rekonstrukce. Přinese nejen nový povrch, ale i prostor pro cyklisty, více zeleně a nové osvětlení.

Stromy v Lovosicích Sabinu ustály, více je trápí dřevokazné houby

25.February » Litoměřický deník
Sotva lesní hospodáři spočítali škody po orkánu Sabine, už se přihnala další vichřice. Obě smršti se nevyhnuly ani Lovosicím. Stromy ve městě je však přečkaly bez větší úhony. Horší vliv na jejich zdraví mají dřevokazné houby.

Uzavření sjezdu z dálnice D8 na Lukavec zkomplikuje dopravu

24.February » Litoměřický deník
V době od 8. března do 18. dubna bude uzavřen výjezd a nájezd (směr Ústí nad Labem) z dálnice D8 - Exit 45 Lukavec.
Tomáš Rotbauer - Strážnik

Tato informační stránka o Martin Krch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Krch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes