nových článků - klikněte pro zobrazení

Lucie Krech

Vodní slalomář Michal Urban se propádloval na MSJ na vicemistra před Lukášem Kratochvílem

9.července » sportovnilisty.cz
Čeští junioři v individuálním závodě světového šampionátu ve vodním slalomu získali první medaile. Titul vicemistra světa na náročné trati v italské Ivree vybojoval kanoista Michal Urban, na stupních vítězů jej doprovodil celkově třetí Lukáš Kratoch…

Vodní slalomář, junior Michal Urban se propádloval na vicemistra světa před Lukášem Kratochvílem

Tato informační stránka o Lucie Krech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Krech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes