15
new stories - click to show

Martin Krejčí

Related to

Sílu koní poznali obyvatelé chráněného bydlení Archa, i ti na vozíčku

4.June » TV Polar
Zpestření volných chvil si po dlouhých měsících omezování užili obyvatelé chráněného bydlení Archa v Žilině. Vydali se na projížďku koňským povozem. Díky speciálně postavenému vozu si mohli zážitek dopřát i vozíčkáři

V Novém Jičíně můžete vytáhnout plavky i brusle

4.June » TV Polar
Měsíc červen a další uvolnění vládních opatření umožňují lidem více sportu a relaxace. V Novém Jičíně si mohou jít zaplavat a dokonce i zabruslit. Rada města schválila ledovou plochu v létě i kombinaci vnitřního a venkovního koupání.

Realistická kresba Martina Krejčího na Staré poště ohromí detaily

3.June » TV Polar
“Od zábavy k umění” je název prezentace realistické kresby, kterou Stará pošta po několikaměsíční pauze obnovila svou výstavní činnost. Uvnitř jsou k vidění obrazy mladého novojičínského autora.

Horská služba pátrala po paní s patnáctiletou dcerou

15.February » InfoDnes.cz
(ustinadlabemdnes.cz) KRUŠNÉ HORY - Paní s patnáctiletou dcerou a dvěma psy se včera 14. 2. v podvečer ztratily během turistického výletu v oblasti mezi obcemi Adolfov a Habartice. ...

Spot připomene 125. výročí od prvního koncertu Česká filharmonie

20.January » Seznam Zprávy
Česká filharmonie (ČF) si 125. výročí od svého prvního koncertu připomene kampaní, jejímž autorem je reklamní tvůrce a režisér Martin Krejčí.

Spojení hudbou: 125 let České filharmonie

20.January » Ministerstvo kultury
Česká filharmonie si 125. výročí od svého historicky prvního koncertu připomíná kampaní, jejímž autorem je uznávaný reklamní tvůrce a režisér Martin Krejčí. Nosnou myšlenkou televizních spotů je zrození hudebních nástrojů z chaosu nepatrných částic.

Česká filharmonie spustila kampaň k 125. výročí

20.January » MediaGuru
Česká filharmonie zahájila kampaň „Spojení hudbou" ke svému 125. výročí, kterou režíroval Martin Krejčí. Objeví se v televizi, na internetu, tisku i v outdooru.

Žena, dívka a psi se ztratili na zasněžených pláních v horách, po setmění po nich pátrali záchranáři

15.January » Zprávy
Krušné hory – Paní s patnáctiletou dcerou a dvěma psy se včera v podvečer ztratily během turistického výletu v oblasti mezi obcemi Adolfov a Habartice. Naštěstí měly u sebe nabitý mobilní telefon a dokázaly se spojit s dispečinkem Horské služby. „...

Na pláních u Adolfova se ztratila žena s dcerou. Hledala je horská služba

15.January » Ústecký deník
Nepříjemné chvíle prožily žena a její patnáctiletá dcera v kulisách potemnělých Krušných hor. Ve čtvrtek 14. ledna v podvečer se při turistickém výletu se psy ztratily.

Mladší žáci byli úspěšní na mezinárodním turnaji v Kuřimi

26.August » Velké Meziříčí
O víkendu 22.-23.8.2020 vyrazili mladší žáci na mezinárodní turnaj do Kuřimi. Tento turnaj jsme zařadili na... číst více
Michal Cihlář - Český výtvarník

Tato informační stránka o Martin Krejčí zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Krejčí" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes