15
new stories - click to show

Milan Kříž

Related to

Deštivé počasí komplikuje žně. Obilí na mnoha místech klíčí už v klasech

Část potravinářské pšenice letos skončí jako krmivo pro hospodářská zvířata. Na některých místech Vysočiny se kvůli dešti začalo sekat až teď.

Registrace do TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA 2019 již jen do 31. července

Pokud nechcete chybět mezi TOP Odpovědnými firmami, máte poslední šanci. Firmy, které chtějí ocenit a zviditelnit své strategie a projekty v oblasti odpovědnosti a udržitelnosti, mají totiž již jen pár dní na to, aby se přihlásily do ratingu...

Přesmyk domažlické trati v Plzni podraží, například i kvůli arsenu, vlaky pojedou jen desítkou

29.June » Zdopravy.cz
Aktuálně největší železniční stavba v Plzeňském kraji prodraží o 88 milionů korun. Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) se dohodla se sdružením Swietelsky stavební a Swietelsky Rail na zaúčtování víceprací na stavbě takzvaného přesmyku domažlic...

Karlovy Vary chtějí být prvním „Městem bez kouře“ v Česku

Karlovy Vary, krajské město a nejvýznamnější lázeňské město v České republice a uchazeč o zápis na Seznam světového dědictví UNESCO, se po vzoru významných světových metropolí rozhodly, že se stanou prvním „Městem bez kouře“ v České republice.
Marian Jurečka - Politik za KDU-ČSL

Tato informační stránka o Milan Kříž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Kříž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes