15
new stories - click to show

Petra Mašínová

Related to

Jihočeská vědecká knihovna dokončila modernizaci za 168 milionů

25.January » Seznam Zprávy
Modernizací vznikla přístavba budovy na Lidické třídě v Českých Budějovicích a díky ní zázemí pro více než 100 tisíc knih ve volném výběru, jež byly dosud ve skladech.

OBRAZEM: Knihy si nově půjčíte z okénka

Knihy můžete vracet a vyzvedávat nyní na všech pobočkách českobudějovické Jihočeské vědecké knihovny kromě té na Lidické třídě.

Knihovna na čas zavře pro rekonstrukci

S jarem přijde v Jihočeské vědecké knihovně na Lidické třídě, kde se právě přistavuje další budova, k omezení provozu. Stávající budovu totiž čeká rekonstrukce.

Začala rekonstrukce knihovny. Nová budova ulehčí výběr knih

11.April » Budějcká Drbna
Téměř 166 milionů korun bude stát nová budova Jihočeské vědecké knihovny na Lidické třídě v Českých Budějovicích. Její stavbu dnes slavnostně odstartovali zástupci knihovny kraje, ale i města. Hotovo by mělo být na podzim roku 2020.

Začala rekonstrukce knihovny. Nová budova vyjde na 166 milionů korun

11.April » Budějcká Drbna
Téměř 166 milionů koru bude stát nová budova Jihočeské vědecké knihovny na Lidické třídě v Českých budějovicích. Její stavbu dnes slavnostně odstartovali zástupci kraje, města

Děti přespí v knihovnách

Jižní Čechy - Noc s Andersenem, mezinárodní akce, která má za cíl zábavnou formou rozšířit mezi dětmi čtenářskou gramotnost a chce malým ukázat, že číst je dobrodružství, připadá z pátku na sobotu 30. března.

Tato informační stránka o Petra Mašínová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Mašínová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes