15
new stories - click to show

Diane Krugerová

Related to

9 veganských receptů, které opravdu chutnají i masožroutům

1.November » eMimino.cz
9 veganských receptů, které opravdu chutnají i masožroutům. Mezinárodní den veganství si připomínáme už od 1. listopadu 1994. A jak jinak oslavit tento den než skvělým jídlem. Doma neříkejte, že dneska...

Jak se žije veganským rodinám v Česku? Popovídali jsme si s jednou z nich

1.November » eMimino.cz
Jak se žije veganským rodinám v Česku? Popovídali jsme si s jednou z nich. Isabellu a její rodinu znám od loňského roku, kdy její syn Bartoloměj nastoupil k nám do táborového oddílu. Přiznávám, že než jsme si to všechno...

Mé první těhotenství a ztráta důvěry v doktory

1.November » eMimino.cz
Téma Mé první těhotenství a ztráta důvěry v doktory popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Jak jsem poslechla volání duše, opustila svůj starý život a našla nový

1.November » eMimino.cz
Téma Jak jsem poslechla volání duše, opustila svůj starý život a našla nový popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Víc než jen akční hrdinka nebo Helena. Diane Krugerová chce charakterní roli

31.October » Revue iDNES.cz
K herectví se dostala přes módní mola. Nejdřív to byl velkofilm Troja a poté i role neohrožených agentek. To jí ale nestačí. Diane Krugerová chce víc. Touží po velké, anglicky mluvené charakterní roli. Proč ne, hereckých zkušeností má už na rozdáv...

Z německé vesnice do Hollywoodu. Diane Krugerová byla dříve baletkou i modelkou

20.July » Žena.cz
Jako dítě se chtěla stát baletkou, zranění kolene jí však nakonec změnilo život. Ve středu slaví Diane Krugerová 44. narozeniny.

Z německé vesnice do Hollywoodu. Diane Krugerová byla dříve baletkou i modelkou

15.July » Žena.cz
Jako dítě se chtěla stát baletkou, zranění kolene jí však nakonec změnilo život. Ve středu slaví Diane Krugerová 44. narozeniny.

Hvězda seriálu Tráva potvrdila úmrtí manželky. Modelce bylo 37 let

25.April » Revue iDNES.cz
Jeden z nejznámějších mexických herců současnosti Demián Bichir (55), sdílel na sociálních sítích informaci o úmrtí své manželky, kanadské modelky Stefanie Sherkové (†37). „Děkujeme všem za jejich modlitby a žádáme nyní o respektování soukromí cel...

Berlinale přivítalo Caseyho Afflecka i Dianu Krugerovou

10.February » Novinky.cz
Po červeném koberci probíhajícího mezinárodního filmového festivalu Berlinale prošlo během víkendu několik světových hvězd. Byli mezi nimi britský herec Bill Nighy, Američan Casey Affleck nebo světová star německého původu Diane Krugerová.
Christopher Lambert - Francouzský herec

Tato informační stránka o Diane Krugerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Diane Krugerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes