15
new stories - click to show

Léa Seydouxová

Related to

Premiéra bondovky Není čas zemřít se už zase odkládá

3.October » Novinky.cz
Nejnovější díl filmové série o britském superagentovi Jamesi Bondovi bude uveden do kin nejdříve na jaře příštího roku. Producenti v pátek oznámili další několikaměsíční odklad premiéry. Nově je naplánována až na začátek dubna příštího roku. Sníme...

Bond přichází s dalším trailerem

4.September » Novinky.cz
Bondovka Není čas zemřít vypustila do světa další trailer nabitý akcí. Aktuálně platí, že by do českých kin měla jít 19. listopadu, pokud se to opět nezmění.

Bondovka přesouvá premiéru na listopad kvůli koronaviru

5.March » Novinky.cz
Obavy z komerčního debaklu odsunuly premiéru bondovky Není čas zemřít na listopad. Koronavirus by totiž výrazně ovlivnil návštěvnost.

Daniel Craig dorazil do Itálie a natáčí posledního Bonda

11.September » Novinky.cz
Herci Daniel Craig a Léa Seydouxová dorazili v pondělí do italské Matery, aby natáčeli další scény do nové bondovky s režisérem Cary Fukunagou. Fanouškům poslali krátké video.

Craig se vrací do akce: Bond a bondgirl zase spolu

11.September » Aha!
Bond a jeho dívka patří neodmyslitelně k sobě, přesto se od oznámení natáčeného 25. filmu s agentem Jejího Veličenstva (No Time to Die) jejich představitelé Daniel Craig (51) a Léa Seydouxová (34) na natáčení nesešli.

I sexuální scény musí herci cvičit, nejen akční, říká trenérka

15.July » Xman.cz
Jak se líbat, jak předstírat kopulaci, jak sadomasochistické praktiky a jak znásilnění. Hercům radí, hledá s nimi limity. Především proto, aby pro ně natáčení neskončilo traumatem. „Nechat sex jen na hercích je stejně nebezpečné, jako jim jen tak ...

Recenze: Do filmové ponorky jménem Kursk silně zatéká, i když je také napínavá

21.January » Bleskově.cz
Filmu o tragédii ponorky Kursk nechybí napínavé scény, bohužel ale ani momenty, v nichž sledujeme spíš západoevropskou představu o Rusech.

Recenze: Do filmové ponorky jménem Kursk silně zatéká, i když je také napínavá

18.January » Aktuálně.cz
Filmu o tragédii ponorky Kursk nechybí napínavé scény, bohužel ale ani momenty, v nichž sledujeme spíš západoevropskou představu o Rusech.

Kursk. Nepotopitelná ruská pýcha padla na dno

17.January » NaFilmu.cz
Katastrofický film o skutečné události z roku 2000, týkající se jaderné ponorky K-141 Kursk, přichází právě do kin. Hlavních rolí se ujali Matthias Schoenaerts, Colin Firth, Léa Seydouxová a Max von Sydow. Film vypráví o skutečné události, která s...

RECENZE: Kursk. Velké drama se odehrává i na souši

17.January » Novinky.cz
Film dánského režiséra Thomase Vinterberga Kursk měl světovou premiéru na loňském Mezinárodním filmovém festivalu v kanadském Torontu a vzbudil nejen velký zájem, ale předem také trochu údiv.
Adrien Brody - Americký herec

Tato informační stránka o Léa Seydouxová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Léa Seydouxová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes