Andrew Scott

Vztahuje se k

Disney hledal hlas padoucha. Našel jej u nového Sherlocka

15.října » iDNES.cz
Je velký, roztomilý a kromě filmu teď bude zářit i v seriálu. Řeč je o animovaném robotu Baymaxovi z filmu Velká šestka. Na obrazovkách se objeví pod titulem Velká šestka: Baymax se vrací.

Recenze: Popírání holocaustu jako právnické drama

7.dubna » E15.cz
Proces, v němž David Irving získal cejch lháře, připomíná nový film s hvězdným obsazením Popírání holocaustu. Citlivá historie v něm dostala podobu standardního právnického dramatu.

Sherlock ve čtvrté sérii přebudoval svůj palác na incestní pevnost

6.února » RadioWave
Vlajková loď původní tvorby BBC povážlivě nabírá vodu. Seriál Sherlock se rychle po svém uvedení stal globálním hitem, na jehož další sezóny čekalo publikum se zatajeným dechem. Nová interpretace klasiky Arthura Conana Doylea se změnila v nové ner...

Filmová upoutávka týdne: Lady z Panství Downton vede podivný život

5.února » ČT24
Nezávislých filmů s postavami, které existují ve svých malých podivných světech, je dost. Nový film s hvězdou z oblíbeného seriálu Panství Downton se ale mezi nimi asi zcela neztratí. Už proto, že asistovat jí budou i Tom Wilkinson nebo Andrew Scott.

Sherlock – Poslední případ (S04E03) – 85 %

16.ledna » Kritiky.cz
Čím završit třinácti-dílný seriál? No něčím velkým, co by všechny kecálky umlčelo. No Sherlock je už dlouho-letá historie, která má slabší i lepší díly. V loni vyšla ...
Viktor Frankenstein - Literární a filmová postava
Monica Bellucci - Italská herečka
Roger Moore - Anglický herec
Pierce Brosnan - Irský herec
Sam Smith - Anglický zpěvák a textař
Tom Hardy - Britský herec

Tato informační stránka o Andrew Scott zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrew Scott" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes