15
new stories - click to show

Ruth Wilson

Related to

His Dark Materials: Marisa Coulterová: Nejmocnější žena v Magisteriu

4.December » Edna.cz
Ruth Wilson společně s ostatními herci promluvila o tom, jaká je její postava Marisy Coulterové a o jejím vztahu s Lyrou, Magisteriem a lordem Borealem.

Oslo: HBO natáčí v Česku nové mezinárodní politické drama

24.November » FandímeSerilům
V Česku se bude podepisovat důležitá historická mírová dohoda. Seznamte se se seriálem a jeho obsazením.

His Dark Materials: Za seriál získali tři ceny British Academy Cymru

30.October » Edna.cz
V neděli proběhlo předávání cen British Academy Cymru a za první řadu získali v seriálu His Dark Materials hned tři ocenění. První dostala herečka Ruth Wilson , druhou kameramanka Suzie Lavelle v kategorii fotografie a osvětlení a třetí Joel Colli...

His Dark Materials: Za seriál získaly tři ceny British Academy Cymru

30.October » Edna.cz
V neděli proběhlo předávání cen British Academy Cymru a za první řadu získali v seriálu His Dark Materials hned tři ocenění. První dostala herečka Ruth Wilson , druhou kameramanka Suzie Lavelle v kategorii fotografie a osvětlení a třetí Joel Colli...

S lupou do historie: Luther

3.May » SerialZone.cz
Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály...

His Dark Materials: Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu His Dark Materials?

7.March » Edna.cz
Od finále první řady seriálu His Dark Materials uběhly už dva měsíce, a tak tu pro vás máme hodnocení od našich redaktorů na první sérii. Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z první řady.

Aféra: Tvůrkyně reaguje na zprávy o tom, že Ruth Wilson opustila seriálu kvůli nahotě

2.January » FandímeSerilům
Showrunnerka Sarah Treem se vyjádřila ke spekulacím, které doprovázejí odchod jedné z hlavních hvězd.

His Dark Materials: Kdo je Marisa Coulter?

9.December » Edna.cz
Herečka Ruth Wilson promluvila o své postavě Marisy Coulter, která už od začátku vyčnívala z davu. V krátkém videu se rozpovídala o své postavě, jejím daemonovi a postavení ve světě His Dark Materials .

The Affair: Fotografie z epizody 506

27.September » Edna.cz
Joanie je pracovně v Montauku a seznamuje se s EJem. Společně blíže zkoumají její rodinnou minulost, což je zavádí k otázkám o smrti Alison. Znepokojená Joanie kvůli tomu začne činit sebedestruktivní rozhodnutí.

The Affair: Fotografie z epizody 505

19.September » Edna.cz
Sierra se snaží vyvážit výchovu dítěte se svou začínající hereckou kariérou, nečeká ale, že ji matka překvapí návštěvou. Helen pracuje na své první designerské zakázce a začíná se soustředit sama na sebe.

The Affair: Fotografie z epizody 504

12.September » Edna.cz
Noah, Margaret a Stacey se sbližují díky společnému odporu k Sashovi. Noah se dokonce pokouší sabotovat jeho vztah s Helen. Whitney s Colinem čelí těžkostem svého vztahu. Joanie navštěvuje hřbitov.

The Affair: Fotografie z epizody 503

5.September » Edna.cz
Sasha navrhuje udělat v Noahově scénáři pár změn, zatímco jeho vztah s Helen vzkvétá. Noah si toho všímá. Bruce je na tom čím dál hůř. Joanie se vydává na obchodní cestu, která vede k dramatickým shledáním.

Tato informační stránka o Ruth Wilson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ruth Wilson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes