15
new stories - click to show

Ruben Östlund

Related to

Film na dnešní večer: Třikrát hvězda skandinávského filmu Ruben Östlund

7.February » Forbes
Švédský režisér Ruben Östlund patří k nejzářivějším hvězdám současné evropské kinematografie. Bývalý vášnivý lyžař začínal vizuálně originálními sportovními filmy, aby se propracoval k jedinečným společenským satirám, v nichž sype sůl do vlastních...

Downhill: Trailer...

20.December » MovieZone.cz
Originální Vyšší moc od velebeného švédského režiséra Rubena Östlunda jsem viděl a bavil se u ní, přesto mě remake téhle docela populární evropské koprodukce neděsí. Jednak vzniká pod vedením šikovného tvůrčího tandemu, který má Oscara za scénář k...

Pražskou kulturní scénu obohatí od 7. května Letní kino Be2Can

6.May » Náš REGION
Pražskou kulturní scénu doplní od 7. května v areálu holešovického Výstaviště nové Letní kino Be2Can. V projektu s názvem Gauč ve Stromovce bude uvádět snímky z největších světových festivalů.

Pražskou kulturní scénu obohatí letní kino ve Stromovce

2.May » Týden.cz
Pražskou kulturní scénu doplní od 7. května v areálu holešovického Výstaviště nové Letní kino Be2Can. V projektu s názvem Gauč ve Stromovce bude uvádět snímky z největších světových festivalů.

Scandi – současné severské filmy v Praze 2019

10.January » Informuji.cz
Už pátý ročník přehlídky současných severských filmů SCANDI přinese... | Praha 1 - (2019-01-10 00:00:00 - 2019-01-13 00:00:00)

Akce v lednu: Vyrazte na severské filmy, winter run nebo si zvýšit sebevědomí

5.January » Ženy.cz
Že je v lednu po vánočních svátcích mrtvo a nic se neděje? Tak to rozhodně není pravda. Minimálně tyto lednové akce stojí za to navštívit. Vyberte si, co rozehřeje vás.

Severský humor. Vánoce jako bitva příbuzných a učitelka válčící s korporací

4.January » Novinky.cz
Filmy jako Svátky klidu a míru a Žena na válečné stezce mají být hlavními lákadly festivalu severských filmů Scandi, který se koná od 10. do 13. ledna v 15 českých městech.
Jordan Peele - Americký herec

Tato informační stránka o Ruben Östlund zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ruben Östlund" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes