15
new stories - click to show

Kateřina Kubalová

Related to

Připadala jsem si, že nejsem typický materiál na českou herečku, svěřuje se Martina Babišová

9.May » ČRo
Martina Babišová vystudovala filmové herectví v Irsku. Zahrála si v mnoha českých i zahraničních filmech a seriálech a za roli ve filmu Visitor získala několik ocenění.

Petr Buchta: Hrát bez diváků bylo zvláštní. Bylo to jako běžet do cíle a neproběhnout cílovou páskou

4.April » ČRo
Rodák z Karviné vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a po mnoha divadelních štacích zakotvil v pražském Švandově divadle. Je známý i z televizních seriálů či z filmu.

Někteří by v této době potřebovali opečovat, další pozitivně namotivovat a zbylí nakopat do zadku, říká kouč Pavel Moric

21.March » Rádio DAB Praha
Celé dětství sportoval. Sedmkrát se stal mistrem ČR v karate. Poté ale řekl dost. Dnes je z něho jeden z našich nejvyhledávanějších osobních koučů. Hostem byl Pavel Moric.

Už nepotřebuji tolik vylétávat z klece. Jsem ráda, že jsem se dokázala zklidnit, říká Simona Krainová

15.March » Rádio DAB Praha
Její jméno už dlouho patří do světa showbyznysu. Prosadila se jako modelka, cizí jí není ani hraní a moderování. Hostem pořadu Až na dřeň byla Simona Krainová.

Už nepotřebuji tolik vylétávat z klece a už neblbnu jako dřív. Jsem ráda, že jsem se dokázala zklidnit, říká Simona Krainová

14.March » Rádio DAB Praha
Její jméno už dlouho patří do světa showbyznysu. Prosadila se jako modelka, cizí jí není ani hraní a moderování. Hostem pořadu Až na dřeň byla Simona Krainová.

Kateřina Kubalová – Plašmyška

24.November » topvip.cz
Tato dětská kniha mě zaujala svými ilustracemi. Jsou prostě nádherné. A díky obálce jsem měla chuť zjistit, zdali příběh je také tak pěkný. Je. Je milý, úsměvný, poučný a dětem se rozhodně bude líbit. Lehce, jemně ukazuje, že nevadí, když se něčeh...

Ukázka z knihy Plašmyška (Kateřina Kubalová)

15.November » Klub knihomolů
Mít strach není žádná ostuda. Ale Plašmyška se bojí úplně všeho, tak sedí doma. Ostatní si z něj dělají legraci. Nakonec se Plašmyška rozhodne vydat se na velkou výpravu, během které zažije nespočet příhod. Podaří se mu strach překonat a stát se h...

Šel mi sloh, ale pravopis byl horší, vzpomíná spisovatelka a novinářka Kateřina Kubalová

15.October » Radio Junior
Od dětství chtěla pracovat v médiích a psát knížky. Je to i tvůj sen? Katka poradí jak na to, těšit se můžeš i na slohové tipy a triky.

Novinářka Kateřina Kubalová v Klubu Rádia Junior

14.October » Radio Junior
Od dětství chtěla pracovat v médiích a psát knížky. Je to i tvůj sen? Katka poradí jak na to, těšit se můžeš i na slohové tipy a triky. Moderuje Klára Nováková.

Nikdy nezapomenu na rozhovor s Yvettou Blanarovičovou, ten byl opravdu silný, říká moderátorka Katka Kubalová

27.July » Rádio DAB Praha
Rádio DAB Praha vysílá každou neděli ve 12.00 hodin pořad Až na dřeň. Moderátorkou pořadu je více než 10 let Kateřina Kubalová. Do studia si ji pozvala Lenka Vahalová.

V této roli ji ještě neznáte: Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková se vrhá na novou profesi

8.February » Super.cz
V domácnosti Jany Bernáškové (38) se kreativně věnoval psaní hlavně její manžel, scenárista Rudolf Merker. My jsme sympatickou blondýnku znali zejména jako herečku, a to hlavně díky seriálům Ulice či Vyprávěj. Nyní tomu bude ale možná jinak a Jana...

Jednoduché příběhy pro děti. Bernášková s Onderem pokřtili Kouzelné karamelky

4.February » Kultura Deník.cz
Pokud chcete, aby vaše děti četli, čtěte jim také. Na tom se shodují odborníci i učitelé. Knížek, které nabízí krátké dětské příběhy před spaním a které jsou zároveň připravené tak, že si v nich malí školáci mohou číst sami, není málo. Ideální je,...

Tato informační stránka o Kateřina Kubalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Kubalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes