15
new stories - click to show

Jan Kubánek

Related to

Nový Bydžov řeší problémy s odpadky. Radnice chce některá místa nasvítit a opatřit kamerami

Město Nový Bydžov změnilo od letoška způsob evidence popelnic a plateb za svoz odpadu. Doposud platil každý trvale přihlášený bydlící, nově musí mít každá popelnice čárový kód. Jasně definuje komu popelnice patří a jestli je za ní zaplaceno. To al...

Z hlíny hřbitova lezly kosti i čelist. Přeháníte, odbyli stěžovatelku

19.March » iDNES.cz
Zanedbané hroby v Novém Bydžově na Královéhradecku „ožívají“. V hlíně se tu totiž objevily zuby a kosti. Je to obecný problém. Lidské ostatky z dvacátých až padesátých let jsou zakopané mělko a u některých stačí, aby zapršelo, a vylézají na povrch...

Z hlíny hřbitova lezly kosti i čelist. Přeháníte, odbyli stěžovatelku

19.March » iRegiony Impuls
Zanedbané hroby v Novém Bydžově na Královéhradecku „ožívají“. V hlíně se objevily zuby a kosti. Je to obecný problém. Lidské ostatky z dvacátých až padesátých let jsou mělko zakopané a u některých stačí, aby zapršelo, a vylézají na povrch.

Zebra bezhřívá dalším juniorem v liberecké zoo

4.August » TV RTM
Po mláděti lachtana, žirafy a dvojici pand červených se řady zvířat v nejstarší české zoo rozšiřují o dalšího kopytníka. Je jím samička zebry bezhřívé, která přišla na svět v prvních hodinách neděle 2. srpna 2015.

Tato informační stránka o Jan Kubánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kubánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes