15
new stories - click to show

Ivan Langr

Related to

Liberec usiluje o titul Evropské hlavní město kultury pro rok 2028

3.December » prvnizpravy.cz
První kroky na cestě ke kandidatuře na Evropské hlavní město kultury 2028 (dále jen EHMK) představilo veřejnosti statutární město Liberec.

Liberec chce být metropolí kultury. Projekt zatíží rozpočet, říkají kritici

2.December » Liberecký deník
„Liberec miluju. Narodil jsem se tady, 12 let jsem žil na Broumovské, lyžoval jsem na Ještědu. Teď jsme se do města přestěhovali s celou rodinou z Hong Kongu. Moc bych si přál, aby se Liberec stal Evropským hlavním městem kultury v roce 2028.“ Tak...

Liberec chce být evropským městem kultury 2028

1.December » Moderní obec
První kroky na cestě ke kandidatuře na Evropské hlavní město kultury 2028 (dále jen EHMK) představilo dnes veřejnosti statutární město Liberec. A současně také první šestici tzv. ambasadorů, tedy lidí působících v Česku i zahraničí se silným život...

Liberec chce být městem kultury. „Nemáme ani na provoz,“ kritizuje opozice

1.December » iDNES.cz
Liberec chce být třetím městem v České republice, které získá titul Evropské hlavní město kultury. Před ním se to podařilo Praze a Plzni. Na rozmyšlenou má zhruba rok času.

Liberec bude usilovat o Evropské hlavní město kultury 2028, představil první ambasadory

1.December » Liberecká Drbna
Město Liberec se rozhodlo ke kandidatuře na Evropské hlavní město kultury 2028 pod projektem s názvem Liberec 2028.

Liberec představil první kroky k městu kultury 2028

30.November » Liberec
První kroky na cestě ke kandidatuře na Evropské hlavní město kultury 2028 (dále jen EHMK) představilo dnes veřejnosti statutární město Liberec. A současně také první šestici tzv. ambasadorů, tedy lidí působících v Česku i zahraničí se silným život...

Správce sportovišť chce další miliony, Liberec zvažuje vypovězení smlouvy

25.November » iDNES.cz
Liberec musí rozhodnout, zda bude dál finančně podporovat Sport Park, nebo si ho převezme pod svoji správu. Správce areálu chce od města další miliony na příští rok kvůli covidu.

Liberec zvažuje převzetí svého sportoviště s arénou Bílých Tygrů. Nechá si vypracovat analýzu

20.November » Liberecká Drbna
Liberec si nechá vypracovat analýzu, zda by pro město nebylo výhodnější, aby si samo provozovalo svůj sportovní areál Sport park s arénou, kde hrají zápasy hokejoví Bílí Tygři. Důvodem je požadavek stávajícího provozovatele na finanční garanci ve ...

„Třídy nebyly ohnisky, stát tají data, je to šokující,“ tvrdí školský náměstek

4.November » Seznam Zprávy
Za šokující a neuvěřitelný má školský náměstek libereckého primátora Ivan Langr postup státu po uzavření škol. Jak tvrdí, v Libereckém kraji školy rozhodně ohnisky nebyly, navíc od státu dosud nedostal žádná data.

Před 102 lety vzniklo samostatné Československo

29.October » Liberec
Letošní připomínka 102. výročí vzniku samostatného československého státu proběhla v Liberci kvůli mimořádným opatřením v komornější podobě.

Tato informační stránka o Ivan Langr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Langr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes