15
new stories - click to show

Petr Kučera

Related to

Nejlepší spořicí účet sníží úrok. Kdo dá aspoň 1 %

7:06 » Peníze.cz
Spořicí účet vám peníze ve skutečnosti nerozmnoží, pořád na něm ale zůstane o dost víc než na běžném účtu. Poradíme, kam se podívat, když opravdu nechcete uložit peníze jinak.

Nedlužím státu? Ověřte si to s novou službou

1:47 » Peníze.cz
Neuhrazené poplatky za popelnici či psa, nedoplatky na sociálním pojištění, pokuty za dopravní přestupky či nedoplatky na daních... Možností, jak se stát dlužníkem státu nebo samosprávy, je plno. Přestože úřady mají povinnost dlužníka o existenci ...

Equa bank nabízí účty už od 15 let věku

16:42 » Peníze.cz
Equa bank ode dneška umožňuje sjednat vkladové účty i zájemcům ve věku od 15 let. Doteď si u ní mohli založit účet lidé až od 18. narozenin.

Triky se slevami skončí. Snadno zjistíte skutečnou

24.November » Peníze.cz
Některé e-shopy během Black Friday nabízejí na první pohled nižší slevy než v předchozích letech. Může za to služba Hlídač shopů, která ukazuje, o kolik je akční cena skutečně nižší než ta původní. Přísnější pravidla pro uvádění „přeškrtnutých“ ce...

Kdo nedá dítě do školy, přijde o ošetřovné. I když má vážný důvod

24.November » Peníze.cz
Chcete chránit zdraví dítěte nebo jiných členů rodiny, ale máte smůlu. Stát vám – na rozdíl od jara – nepomůže. A když pak dítě skutečně onemocní covidem, dá vám místo takzvaného krizového ošetřovného jenom to standardní.

Platba odešla bez vašeho vědomí. Pozor na podvod

23.November » Peníze.cz
Česká národní banka (ČNB) upozorňuje na podvodné telefonní hovory z bezplatné telefonní linky 800 205 205, při kterých jsou jménem ČNB od osob vyžadovány citlivé informace k platbám, jež údajně proběhly bez jejich vědomí.

Komerční banka měla výpadek internetového bankovnictví

23.November » Peníze.cz
Komerční bance od dnešního rána nefungovalo internetové bankovnictví MojeBanka. Klienti zatím mohli použít mobilní aplikaci, která je dál funkční.

Změny od pondělí: Takhle se zmírní omezení

23.November » Peníze.cz
Od pondělí 23. listopadu trochu zmírní některá koronavirová omezení. V protiepidemickém systému PES se posuneme z nejpřísnějšího pátého stupně do čtvrtého. Návrh ministra zdravotnictví Jana Blatného schválila v pátek vláda.

Rodiny s více dětmi si polepší. Limit pro bonus skončí

22.November » Peníze.cz
Se čtyřmi dětmi dosáhnou rodiče podle dosavadních pravidel maximálně na 60 300 korun, nově to má být až 83 016 korun. S pěti dětmi by mohli nově dostat až 107 220 korun.

Prodej akcií bez daně dostane strop i po třech letech

21.November » Peníze.cz
Daňové osvobození fyzických osob při prodeji cenných papírů má být od příštího roku omezeno na 20 milionů korun.

Český rekord. Státovka se vydražila za 12 milionů

21.November » Peníze.cz
Pětitisícová státovka z roku 1919 se prodala za víc než dvanáctinásobek své vyvolávací ceny. Aukční společnost Bankovky.com stanovila její startovací cenu na jeden milion, zájemce ji koupil za 12,1 milionu.

Daně prudce klesnou. Spočítejte si, kolik dostanete

20.November » Peníze.cz
Superhrubá mzda zřejmě skončí, sazba 15 procent zůstane. Největší daňovou změnu za poslední roky prosadilo hnutí ANO díky ODS, veřejné rozpočty nakonec připraví o 130 miliard.

Tato informační stránka o Petr Kučera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kučera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes