15
new stories - click to show

Petr Kučera

Related to

Pracovní cesty: Cestovní náhrady mimořádně stouply

18.May » Peníze.cz
Zaměstnanec, který nemá účtenku za nákup benzinu nebo nafty, dostane od poloviny května vyšší paušál. Ten dosavadní už byl výrazně nižší než skutečné ceny.

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

17.May » Peníze.cz
Na trh Start pražské burzy chce vstoupit společnost M&T 1997 (dosud Material & Technology), výrobce dveřních klik a kování z Dobrušky.

Limit pro paušální daň a registraci k DPH stoupne

9.May » Peníze.cz
Ministerstvo financí chce od roku 2023 zvýšit limit pro povinnou registraci k DPH z jednoho na dva miliony korun ročně. V návaznosti na to se zdvojnásobí také strop pro dobrovolné využití paušální daně.

Překvapivá látka, která vám pomůže od skřípání zubů

6.May » Hobbykuk.cz
Stres, napětí, úzkosti nebo i špatná protéza mohou být spouštěčem nepříjemného jevu – a to skřípání zubů, tzv. bruxismu. Skřípání a zatínání zubů probíhá často nevědomě, nejčastěji v noci. Dlouhodobé „skřípání“ může způsobit rychlejší opotřebení naš…

Skupinu Shalom připomíná kompilace Až jednou vydaná k výročí jejího vzniku

Praha - Kompilace Až jednou (30th Anniversary Best Of) připomíná 30. výročí vzniku skupiny Shalom, která patřila k nejpopulárnějším kapelám první poloviny 90. let. Tvořili ji Petr Muk,...

Skupinu Shalom připomíná kompilace Až jednou vydaná k 30. výročí vzniku

2.May » PLAY.cz
Shalom byl domácí hudební fenomén první poloviny devadesátých let trhající rekordy prodejní i hitparádové. Nyní ho připomíná kompilace Až jednou (30th Anniversary Best Of). Seskupení Petrů Muka, Kučery a Honse doprovázené výraznými ženskými vokály p…

Dáme víc, hlásí banky. Nejlepší spořicí účty a termínované vklady

2.May » Peníze.cz
Víc než desetinu úspor na běžném účtu může za rok ukousnout inflace. Jak je ochránit co nejlíp, když nechcete zkusit investice?

Jurečka se spletl. Na příspěvek 5000 Kč dosáhne méně rodin

30.April » Peníze.cz
Na jednorázový příspěvek 5000 korun na každé dítě do 18 let věku dosáhnou rodiny s hrubým příjmem do jednoho milionu korun za rok. Limit se nebude počítat z čistého příjmu. Přestože dál půjde o velkorysý strop, na příspěvek dosáhne méně lidí, než mi…

Trinity Bank má přes 50 tisíc klientů, zisk roste

29.April » Peníze.cz
Počet klientů Trinity Bank už přesáhl 50 tisíc. Ke konci loňského roku jich bylo 41 tisíc, oznámila banka v dnešní zprávě o hospodářských výsledcích za loňský rok. Rok 2020 končila s 24 tisíci klienty.

Pět tisíc na dítě. Vláda chystá balíček pro rodiny

28.April » Peníze.cz
Domácnosti s příjmem do milionu korun ročně mají dostat jednorázový příspěvek na každé dítě do 18 let. Přijde nejspíš během srpna.

Nejvyšší úrok za deset let. Stavební spoření má nového krále

24.April » Peníze.cz
Srovnatelný spořicí účet by musel mít úrokovou sazbu skoro 5,7 %. Na ochranu před letošní inflací to přesto nestačí.

Tato informační stránka o Petr Kučera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kučera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes