15
new stories - click to show

Jan Kudrna

Related to

Mlží Mynář o zdraví Zemana kvůli strachu o místo? Nový premiér může kancléře vyhodit

19.October » Forum24
Podle Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN), jejíž stanovisko v pondělí zveřejnil předseda senátu Miloš Vystrčil, prezidentův kancléř Vratislav Mynář už od minulé středy věděl, že Miloš Zeman kvůli svému zdraví není ve stavu, aby mohl plnit své pracov...

Nervozita na Hradě. Kancléře Mynáře může vyhodit nový premiér

19.October » Seznam Zprávy
Pozbyde-li Miloš Zeman své pravomoci, kancléř Vratislav Mynář může přijít o funkci kancléře. Míní tak člen Legislativní rady vlády, s jehož názorem se ztotožňuje i aspirant na ministra spravedlnosti či šéfa Sněmovny Marek Benda.

Prezident Zeman není schopen práce, kdo teď povede naši zemi? 7 nejdůležitějších otázek

19.October » Blesk.cz
Senát se rozhodl zahájit odebrání pravomocí prezidentovi Miloši Zemanovi (77), který není schopen vykonávat podle střešovické nemocnice žádné pracovní povinnosti. Podle šéfa horní komory Miloše Vystrčila (61, ODS) tak jiná možnost prý není. Kdo te...

Aktivace čl. 66: Zeman přijde o moc, zůstane mu funkce, plat i aparát

18.October » Echo24.cz
Vedení Senátu se sejde s předsedy sněmovních stran k jednání o možné aktivaci článku 66 ústavy, který by dočasně zbavil prezidenta Miloše Zemana některých pravomocí. Podle šéfa Senátu Miloše Vystrčila totiž Ústřední vojenská nemocnice označila pre...

Co s Mynářem při Zemanově pauze? „Bude sloužit náhradníkům,“ říká expert

18.October » Seznam Zprávy
Kdyby parlament odsouhlasil aktivaci článku 66, Miloš Zeman by na určitý čas pozbyl veškerých prezidentských pravomocí. Kancléř Vratislav Mynář by pak poskytoval servis premiérovi a šéfovi Sněmovny.

Olomoucká Telegraph Gallery vystavuje díla významných současných německých malířů

29.September » Olomoucká Drbna
Až do konce listopadu vystavuje olomoucká Telegraph Gallery plátna nejvýznamnějších současných německých malířů. Výstava s názvem German Painting Now představuje díla například Matthiase Weischera, Tima Eitela či Daniela Richtera.

Jsou inspirací pro Česko. Telegraph Gallery vystavuje současné německé malíře

27.September » Bleskově.cz
Z tvorby Matthiase Weischera, Tima Eitela či Daniela Richtera vybírala londýnská kurátorka Jane Nealová.

Blahopřejeme legendárnímu českému Ragbistovi Brunovi Kudrnovi. Slaví sedmdesátiny

19.August » sportovnilisty.cz
Lidí s podobným životopisem, jaký má legendární český Ragbista Bruno Kudrna, se v Česku nerodí často a je jich jako šafránu. Výjimkou je právě člen rodinného ragbyového klanu Kudrnů, bývalý prezident Pragy Praha a České rugbyové unie a v současnos...

Právníci: Právo na zbraň? Zbytečné a nebezpečné

22.July » Novinky.cz
Doplnění Listiny základních práv a svobod v české Ústavě o právo bránit sebe i jiné se zbraní, které ve středu schválil Senát, je podle redakcí Práva oslovených ústavních a trestních expertů nadbytečné. A v konečném důsledku i nebezpečné.

Pět stran opozice zablokovalo volbu členů orgánu nezávislé kontroly tajných služeb

13.July » Aktuálně.cz
Zařazení nového bodu do programu nynější schůze a následně na středeční podvečer dnes navrhoval předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO).

Tato informační stránka o Jan Kudrna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kudrna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes