Anton Lachký

Vztahuje se k

Nejšťastnější rodina na světě má jiný rituál než televizi

7.listopadu » ČT24
Jak vypadá nejšťastnější rodina na světě? Ukazuje ji nové taneční představení Family Journey neboli Rodinná cesta, které vzniklo díky spolupráci slovenského choreografa Antona Lachkého a tanečního uskupení DOT504.

Bláznivá rodina na výletě: tanec i legenda

6.listopadu » Opera PLUS
Ve smršti podzimních premiér se zaskvěl další kousek, Family Journey čili Rodinný výlet souboru DOT504, pro který jako choreograf tentokrát tvoří Anton Lachký. Hříčka, která si pohrává s hranicí reality a fantazie, zaujme výrazným pohybovým slovní...

Anton Lachky Family's Journey premiéra

21.září » Informuji.cz
Jedna rodina a jedna šílená noc v Praze. Nebo jen šílený sen? Koncept a... | Praha 3 - (2017-11-03 20:00:00 - 2017-11-03 00:00:00)

28. festival Tanec Praha vstupuje do své třetí části

6.června » Divadlo.cz
Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla Tanec Praha vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

28. festival TANEC PRAHA vstupuje do své třetí části A za Vaše představy opět neručí

6.června » Kultura21.cz
Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla TANEC PRAHA vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

28. festival TANEC PRAHA vstupuje do své třetí části

6.června » Student-point.cz
TANEC PRAHA vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

Z tiskových zpráv: 28. festival TANEC PRAHA vstupuje do své třetí části

3.června » i-divadlo.cz
Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla TANEC PRAHA vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

Tato informační stránka o Anton Lachký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anton Lachký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes