Josh Johnson

Vztahuje se k

Program 28. festivalu TANEC PRAHA vstupuje do velkého finále

11.června » Student-point.cz
Praha – Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla TANEC PRAHA 2016 vrcholí. Vévodí mu flamencový freestylový génius Israel Galván

28. festival TANEC PRAHA vstupuje do své třetí části A za Vaše představy opět neručí

6.června » Kultura21.cz
Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla TANEC PRAHA vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

28. festival TANEC PRAHA vstupuje do své třetí části

6.června » Student-point.cz
TANEC PRAHA vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

Festival Tanec Praha vstupuje do své třetí části

3.června » Pražský patriot
Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla Tanec Praha vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

28. festival TANEC PRAHA se rozjíždí na plné obrátky Druhý festivalový týden startuje mezinárodními hvězdami

1.června » Kultura21.cz
Festival TANEC PRAHA, jehož 28. ročník byl v pondělí zahájen sekcí TANEC PRAHA DĚTEM, se rozjíždí v regionech a i v Praze představí od 1. června pestrou paletu současné mezinárodní i domácí scény. Hlavní část pražského programu festivalu otevře 1....

Tato informační stránka o Josh Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josh Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes