15
new stories - click to show

Brie Larson Americká herečka a zpěvačka

Related to

Chystá se animovaný seriál ze světa Od soumraku do úsvitu....

5:24 » Kritiky.cz
Chystá se animovaný seriál ze světa Od soumraku do úsvitu. Pracuje na něm režisér Robert Rodriguez, který první film z této série v roce 1996 režíroval.

Další Assassin’s Creed vyjde zkraje roku 2022. Vývoj...

9.January » Kritiky.cz
Další Assassin’s Creed vyjde zkraje roku 2022. Vývoj dostane tentokrát na starost Ubisoft Sofia (Assassin's Creed Rogue, Assassin's Creed: Syndicate) s podporou ostatních studií. Informace pochází od tentýž člověka, který jako první informoval o p...

Ve věku 79 let zemřel režisér Michael Apted (Gorily v mlze, Jeden svět nestačí, Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka).

8.January » Kritiky.cz
Ve věku 79 let zemřel režisér Michael Apted (Gorily v mlze, Jeden svět nestačí, Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka).

Nejkrásnější šaty z červeného koberce za rok 2020!

26.December » Ženy.cz
Záplava společenských akcí, předávání hudebních a filmových cen ani velkolepých filmových festivalů se letos nekonala. Přeci jen ale pár významných událostí na začátku roku proběhlo, a přestože jich bylo podstatně méně, než jsme zvyklí, o nádherné...

Rusko chce natočit první film ve Vesmíru dříve, než se to...

22.December » Kritiky.cz
Rusko chce natočit první film ve Vesmíru dříve, než se to povede Cruisovi s režisérem Limanem. Ruské kosmické federace Roscosmos a Channel One to chtějí stihnout do října 2021. Vyhlásili dokonce casting, který vyžaduje nejlépe ruskou ženu s čistým...

Epic Games rozdává skvělý horor Alien: Isolation. Další...

22.December » Kritiky.cz
Epic Games rozdává skvělý horor Alien: Isolation. Další hrou zdarma by mělo být Metro 2033. Nasvědčuje tomu uniklý seznam, který odhalil všechny předchozí hry včetně Alien: Isolation.

Marvel: Souhrn všech novinek a ukázek k ohlášeným projektům, které byly odhaleny v rámci akce Disney Investor Day 2020

17.December » TVGURU.cz
Vypadá to, že studio Disney uspořádalo Vánoce o pár dní dříve a fanouškům v rámci Disney Investor Day 2020 nadělilo pořádnou hromadu nových ukázek, oznámených filmů a také seriálů. Co se tedy do kin a na streamovací služby chystá v následujících l...

Seriál Loki má první trailer. Na Disney+ dorazí v květnu...

12.December » Kritiky.cz
Seriál Loki má první trailer. Na Disney+ dorazí v květnu 2021. The post Seriál Loki má první trailer. Na Disney+ dorazí v květnu... first appeared on Kritiky.cz .

Mysteriózní exkluzivita Returnal pro PS5 dostává nový...

12.December » Kritiky.cz
Mysteriózní exkluzivita Returnal pro PS5 dostává nový trailer. Vyjde už 19. března 2021. The post Mysteriózní exkluzivita Returnal pro PS5 dostává nový... first appeared on Kritiky.cz .

Tato informační stránka o Brie Larson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Brie Larson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes