Richard Lasevič

Životní výsledek Sandry Pokorné na Rally Bohemia

8.července » RallyZone.cz
Veleúspěšný start mají za sebou Sandra a Zdeněk Pokorní. Naposledy se společně představili automobilovým fanouškům na Rally Bohemia, odkud si Sandra přivezla životní výsledek. Ve třídě 3 totiž obsadila třetí místo a celkově v MČR byla 28. Zdeněk d...

Zdeněk a Sandra Pokorní pokořili Rally Hustopeče

21.června » RallyZone.cz
Na konci Agrotec Petronas Rally Hustopeče zavládla obrovská euforie u Pokorných. Náročnou soutěž mezi vinicemi dokončil táta Zdeněk na 19. místě v MČR a dcera Sandra, pro kterou to byla premiéra, obsadila 33. příčku.

Zdeněk Pokorný i dcera Sandra úspěšně v cíli Rally Šumava

25.dubna » RallyZone.cz
První letošní společný start mají za sebou Zdeněk Pokorný a jeho dcera Sandra. Zatímco táta Zdeněk si až na jednu zkoušku, kdy si ustlal v příkopě, pěkně zazávodil, pro dceru Sandru byla letošní Rally Šumava Klatovy obrovskou školou.

Zdeněk Pokorný na Kopné.

12.dubna » Motormix
Ve stejné sestavě, ale s novým designem vyrazil do prvního sprintu sezóny Zdeněk Pokorný. Sedm rychlostních zkoušek zvládl pražský jezdec s Richardem Lasevičem bez větších problémů a na cílové rampě byl klasifikován na 16. místě.

Zdeněk Pokorný s Richardem Lasevičem na Kopné úspěšně v cíli

11.dubna » RallyZone.cz

Člověk míní – život mění

16.března » eWRC.cz
Přestože po loňské sezóně zvažoval Zdeněk Pokorný konec rallyového účinkování, nakonec se rozhodl s Fabií R5 pokračovat.

Bohemiácké Waterloo pro Obadala, Daňhela a Krajču

22.července » RallyZone.cz
Tři vozy Renault přivezl Minařík racing do dějiště pátého závodu velkého českého mistráku v rally do Mladé Boleslavi. S nadsázkou by se dalo říci, že všem třem posádkám stačil rozpis pouze na první etapu. Závěrečná zkouška sobotní části Rally Bohe...

8.července » eWRC.cz
Tři vozy Renault přivezl Minařík racing do dějiště pátého závodu velkého českého mistráku v rally do Mladé Boleslavi.

Tato informační stránka o Richard Lasevič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Lasevič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes