15
new stories - click to show

Pierre Lebrun

Related to

Lehner: Konečně mám domov! V balíku i další gólmani, Mrázek do Kanady?

4.October » iSport.cz
Ve Vegas si můžou odfrknout, po dlouhém vyjednávání si plácli s Robinem Lehnerem. Charismatický švédský brankář podepsal ve městě neonu a hazardu pětiletou smlouvu na 25 milionů dolarů a následně naládoval na svůj Twitter emotivní prohlášení. Oko ...

Duely play off NHL odloženy. Hráči protestují proti policejnímu násilí

28.August » NHL.cz
(Aktualizováno) Týkalo se to basketbalové NBA a teď také NHL. Noční zápasy čtvrtfinálových sérií mezi New Yorkem Islanders a Philadelphií a Vancouverem s Vegas Golden Knights se neodehrály, odloženy byly i další dva zápasy. Proč?

NHL se v noci hrát nebude. Hráči protestují proti policejnímu násilí

28.August » NHL.cz
Týkalo se to basketbalové NBA a teď i také NHL. Noční zápasy čtvrtfinálových sérií mezi New Yorkem Islanders a Philadelphií a Vancouverem s Vegas Golden Knights se neodehrají. Proč?

NHL se prý v noci hrát nebude. Hráči protestují proti policejnímu násilí

27.August » NHL.cz
Týkalo se to basketbalové NBA a teď s největší pravděpodobností také NHL. Noční zápasy čtvrtfinálových sérií mezi New Yorkem Islanders a Philadelphií a Vancouverem s Vegas Golden Knights se zřejmě neodehrají. Proč?

Boje o Stanley Cup by měla hostit Kanada. Mluví se i o návratu hráčů NHL na olympiádu

4.July » Lidovky.cz
Obnovení NHL konečně nabývá reálnějších obrysů. Poslední testování sice odhalilo dalších patnáct nakažených, ovšem i tak vše směřuje k začátku tréninkových kempů, které by čtyřiadvacítka účastníků play-off měla zahájit 10. července.

Zásadní obrat, který by potěšil všechny hokejové fanoušky, je blízko

2.July » Sport.cz
Že by hvězdy NHL startovaly na zimních olympijských hrách 2022 v Pekingu? Podle zpráv z posledních měsíců se to jevilo jako takřka nemožné, majitelé klubů a vedení nejlepší hokejové soutěže světa nechtěli nic slyšet o přerušení ligy na několik týd...

Nehrajeme, bohatneme. NHL vyplatila podpisové bonusy, jen Toronto 60 miliónů

2.July » NHL.cz
Je to trochu paradox. NHL tři a půl měsíce stojí, hráči nehrají, přesto se řada z nich při pohledu na bankovní účet zaraduje. Podle informace ESPN, kterou převzala většina zámořských serverů, vyplatily kluby NHL 1. července hráčům plné podpisové b...

Hvězdy z NHL na OH 2022 a 2026? Dohoda o návratu na Hry je blízko

1.July » iSport.cz
V nejisté době, kdy se ještě ani nerozběhlo dohrání sezony NHL a není jasné, kdy začne nová, přichází nadějná a hodně příjemná zpráva. Hráči z nejslavnější soutěže světa jsou blízko k tomu, aby se znovu objevili na olympijských hrách. Podle uznáva...

Hostitelská města? Na seznamu zbývá šestice zájemců, výsledek co nevidět

21.June » NHL.cz
National Hockey League opět zúžila seznam s hostitelskými městy pro letošní play-off, zbývá nám tady už jen šestice zájemců. Informoval o tom včera uznávaný reportér Pierre LeBrun na svém twitterovém účtu.

Hostitelská města? Na seznamu zbývá poslední šestice, výsledek co nevidět

21.June » NHL.cz
National Hockey League opět zúžila seznam s hostitelskými městy pro play-off 2020, zbývá nám tady poslední šestice zájemců. Informoval o tom včera uznávaný reportér Pierre LeBrun na svém twitterovém účtu.

Hostitelská města? Na seznamu zbývá poslední šestice, jasno bude co nevidět

21.June » NHL.cz
National Hockey League opět zúžila seznam s hostitelskými městy pro play-off 2020, zbývá nám tady poslední šestice zájemců. Informoval o tom včera uznávaný reportér Pierre LeBrun na svém twitterovém účtu.

Favoritem Las Vegas nebo Columbus. NHL vybírá místa pro restart, do týdne může být jasno

20.May » NHL.cz
Poslední týdny nemine den, aby se neobjevila zpráva informující o úporném jednání. Zpravidla ve smyslu „něco se děje, ale nejsme o nic dál, než jsme byli“. Teď se přeci jen začíná vyjasňovat. Uznávaný komentátor Pierre LeBrun dal všem naději.

Tato informační stránka o Pierre Lebrun zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pierre Lebrun" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes