Simona Liptáková

Related to

Začala očekávaná stavba lávky na Švédský vrch, překlene chebské nádraží

17:49 » iDNES.cz
V Chebu začíná dlouho očekávaná stavba lávky přes areál nádraží. Spojí centrum města se čtvrtí Švédský vrch. Město předalo staveniště firmě Raeder & Falge.

Učitele mají přilákat náborové příspěvky, už se ozvali první zájemci

14.October » iRegiony Impuls
Dlouho a často i marně shánějí školy v Karlovarském kraji posily do svých pedagogických sborů. Školství čerstvé absolventy neláká. Kraj proto přišel loni s nápadem na vyplácení náborových příspěvků. A nyní už dostal patnáct žádostí o peníze.

Most je opravený. Má cihlově oranžovou barvu

Oprava mostu do Hájů v ulici Osvobození v Chebu byla dokončena. Jsou hotovy izolace mostovky včetně mostních uzávěrů.

Oprava prodloužila životnost mostu na cyklostezce do Německa o deset let

31.March » iDNES.cz
Na cyklostezce do německého Waldsassenu opravilo město Cheb dřevěný most. Ten byl v havarijním stavu. Generální oprava vyšla město na půldruhého milionu korun. Oprava mostu na vytížené trase pro cyklisty prodloužila jeho životnost o deset let.

Cheb začal s kácením stromů v parcích napadených kůrovcem

11.July » iRegiony Impuls
Cheb začal kácet stromy napadené kůrovcem. V parcích a zahradách padne celkem šestadvacet suchých smrků, které odborníci označili jako hrozbu pro okolní porost.

Cheb začal s kácením stromů v parcích napadených kůrovcem

11.July » iDNES.cz
Cheb začal kácet stromy napadené kůrovcem. V parcích a zahradách padne celkem šestadvacet suchých smrků, které odborníci označili jako hrozbu pro okolní porost. Další články k tématu: Kůrovec už ničí i parky, v Chebu se chystají pokácet zasažené s...

Prémiové značky aut na radnicích často střídají levnější škodovky

8.April » iRegiony Impuls
Několik aut pro úředníky a speciální vozy pro nejužší vedení. Ve městech s rozpočty v řádu stamilionů korun běžná věc. I bohatá sídla ovšem začínají šetřit. A tak se ve flotile jejich vozů čím dál častěji objevují vozy domácí provenience.

Prémiové značky aut na radnicích často střídají levnější škodovky

8.April » iDNES.cz
Několik aut pro úředníky a speciální vozy pro nejužší vedení. Ve městech s rozpočty v řádu stamilionů korun běžná věc. I bohatá sídla ovšem začínají šetřit. A tak se ve flotile jejich vozů čím dál častěji objevují vozy domácí provenience. Další čl...

Špatně zaparkovaná vozidla nesmí bránit hasičům ani záchranářům!

26.March » prvnizpravy.cz
V případě požáru, či ohrožení zdraví obyvatel vzniká jejich bezprostřední ohrožení. Od dubna letošního roku budou tato vozidla odtahována!

Město Cheb nabízí zájemcům byty, musí si je ale sami opravit

5.March » iRegiony Impuls
Město Cheb přišlo s novým řešením bytové situace. V současné době město eviduje přibližně šest desítek volných bytů, které ale nemůže pronajmout, protože potřebují investice. Část z nich proto radnice plánuje předat ke svépomocným opravám.

Město Cheb nabízí zájemcům byty, musí si je ale sami opravit

5.March » iDNES.cz
Město Cheb přišlo s novým řešením bytové situace. V současné době město eviduje přibližně šest desítek volných bytů, které ale nemůže pronajmout, protože potřebují investice. Část z nich proto radnice plánuje předat ke svépomocným opravám. Další č...

Tato informační stránka o Simona Liptáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Simona Liptáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes