15
new stories - click to show

David Liška

Related to

Vladimír Menšík ve filmu Zlatá svatba (rok 1971)

13.October » blog.idnes.cz
V září 1971 se na zakázku Československé televize a pod režijním vedením Jaroslava Macha začala natáčet veselohra z vesnického prostředí, jejíž ústředním motivem se staly zmatky kolem zlaté svatby babičky a dědečka Kubzových.

Vladimír Menšík jako Jarda Středa ve filmu Maratón

26.July » blog.idnes.cz
V roce 1967 se Vladimír Menšík zúčastnil natáčení válečného filmu Maratón, kde se jeho postava Jardy Středy stává navigátorem sovětské Rudé armády, která spěchá osvobodit Prahu. Ukázka z připravované monografie o Vl. Menšíkovi.

ŽIVĚ: 63. Velká dubnová cena

25.April » ČT24
Sezona rovinových dostihů startuje i ve Velké Chuchli. Před prázdnými tribunami pražského závodiště je na programu osm dostihů, mezi nimi i 94. GOMBA handicap a hlavní dostih dne, 63. Velká dubnová cena. Závod, který se vloni kvůli pandemii uskute...

Žokej Liška ukončil ve dvaceti letech dostihovou kariéru

18.March » Sport.cz
Dostihový šok. Talentovaný žokej David Liška ukončil kariéru, která se rozvíjela do skvostné podoby. Ve středu oznámil své rozhodnutí na sociálních sítích. Pro server jezdci.cz vysvětlil, že důvodem jsou přetrvávající problémy s udržováním váhy. N...

Sbohem věčné hladovce. Dostihový supertalent Liška (20) končí kariéru

18.March » iSport.cz
David Liška, nejmladší šampion české dostihové historie a jeden z největších jezdeckých talentů moderní éry, oznámil ve dvaceti letech konec kariéry. Důvodem jsou narůstající potíže s váhou, informoval o tom server Jezdci.cz. „Už to prostě nešlo,“...

Hlad a žízeň? Trápení končí. Liška už ve dvaceti uzavřel kariéru žokeje

18.March » iDNES.cz
Talentovaný žokej David Liška ukončil závodní kariéru. Ve dvaceti letech oznámil ve středu na sociálních sítích, že se s dostihy loučí. Pro server jezdci.cz následně vysvětlil, že důvodem jsou jeho problémy s udržováním váhy.

Neslavný konec jednoho režiséra - film Vánice

16.March » blog.idnes.cz
Ve dnech 27. 11. 1961 - 13. 5. 1962 se Vladimír Menšík zúčastnil natáčení filmu Vánice. Film u kritiky dopadl špatně, navíc pro jeho režiséra znamenal konec profesní kariéry u celovečerního filmu. Ukázka z knihy.

Hvězda jede na jih - ukázka z knihy

23.January » blog.idnes.cz
Začátkem dubna se začala v barrandovských ateliérech pod režijním vedením Oldřicha Lipského natáčet hudební komedie Hvězda jede na jih.

Vladimír Menšík v roli Šrámkova Řehoříka

5.December » blog.idnes.cz
Podle kritika Františka Černého zůstávala vedle Hagenbeka už jen jedna důležitá role, která stála za zvláštní povšimnutí, a tou byl právě Menšíkův „vysloveně veseloherní“ Řehořík.

Vladislav nebo Vladimír Menšík?

7.November » blog.idnes.cz
Nikdo už přesně neřekne, jak a proč se to stalo, ale od března 1955 se z kulturní scény začíná pomalu vytrácet Vladislav Menšík,a všechnu slávu na sebebudepostupně strhávatjinéjméno, které pozdějipoznácelý národ (ukázka z knihy).

Zimní královnou se v Karlových Varech stala Muguruza s žokejem Chaloupkou

22.September » iDNES.cz
39. Cenu zimní královny DS Pegas na mílové distanci přesvědčivým výkonem ovládla irská rodačka Muguruza. V sedle s žokejem Jiřím Chaloupkou navázala v Karlových Varech na svůj triumf v červencové Simsonově ceně.

Devět aktérek se zítra v Karlových Varech utká o titul zimní královny

19.September » iDNES.cz
Předposlední dostihové odpoledne letošní sezony na karlovarském Hipodromu Holoubek bude patřit dvouletým klisnám a vyvrcholí ve 39. Ceně zimní královny DS Pegas.
Jana Preissová - Česká herečka
Jiří Vávra - Politik za TOP09
Lucie Hradecká - Česká tenistka
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o David Liška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Liška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes