15
new stories - click to show

Barbara Nesvadbová

Related to

Barbara Nesvadbová pomohla otevřít školu pro 55 ukrajinských dětí

24.March » Žena.cz
Spisovatelka Barbara Nesvadbová se spolu se svým týmem podílela na otevření školy pro pětapadesát ukrajinských dětí.

Iniciativa Svobodu Ukrajině vybízí k přímé podpoře obránců Ukrajiny

Aby byla pomoc pro Ukrajinu, bránící se bezprecedentní agresi za strany Ruska co nejúčinnější,... Článek Iniciativa Svobodu Ukrajině vybízí k přímé podpoře obránců Ukrajiny se nejdříve objevil na Nová Večerní Praha .

Iniciativa vyzvala k přímé podpoře Ukrajiny na účty velvyslanectví a Charity

2.March » Forum24
Aby byla pomoc pro Ukrajinu, bránící se bezprecedentní agresi za strany Ruska co nejúčinnější, musí přijít rychle a přímo tam, kde je právě teď nejvíc zapotřebí. To je podstatou výzvy institucí, firem a osobností, které společně založily iniciativu …

Eva Burešová & Přemek Forejt: Zamilovaní až po uši

16.February » Marianne.cz
Ona je podle svých slov rozlítaná umělkyně, on má naopak rád ve všem systém a pořádek. V horoskopu Evě Burešové a Přemkovi Forejtovi prý vyšlo, že se jejich znamení k sobě vůbec nehodí, pokud spolu ale budou komunikovat, bude to jejich nejkrásnější …

Netradiční záliba Olgy Menzelové. Radost z lovu v popelnici!

25.January » eXtra.cz
Něco takového byste od vždy půvabné blondýnky Olgy Menzelové (44) rozhodně nečekali. Během jedné nedělní procházky po Praze 6 si všimla nespočtu knih v popelnici a rozhodla se na ně podívat. Její partner, egyptolog Miroslav Bárta, celou situaci zdok…

Vdova po Jiřím Menzelovi (†82) Olga překvapila: »Loví« v popelnicích! A co si odnesla domů?

25.January » Blesk.cz
Olga Menzelová (43) během nedělní procházky po Praze 6 neodolala popelnici narvané knihami. Při „bufetění“ ji ale natočil její přítel, egyptolog Miroslav Bárta, s nímž má syna Alberta.

Pavlína Saudková a její život ve stínu muže: Naučila jsem se chodit dva kroky za Janem

24.January » WHAT news
Novinářka, fotografka a matka tří dětí Pavlína Saudková působí velmi skromným a ve svých jedenačtyřiceti letech až dívčím dojmem. Je milovnicí a podporovatelkou divadla a umění. Od roku 2015 spolu s Bárou Nesvadbovou organizuje charitativní projekt …

Glosa: Kam se vytrácí mužství?

9.January » Seznam Zprávy
Spisovatelka Bára Nesvadbová se ve své úvaze zamýšlí, jestli se opravdu vytrácejí ti praví muži – ochránci a lovci.

Zpěvačka Marta Jandová vytvořila dětskou knihu Můj deník

2.January » Pražský patriot
Na českém knižním trhu si vede dobře prosincová novinka Můj deník, kterou vytvořila zpěvačka Marta Jandová. O ilustrace se postarala Lucia Lukáčová. Autorka pokřtila knihu v polovině prosince na venkovním kluzišti pod žižkovským vysílačem.

Povídání Anny Hogenové s Bárou Nesvadbovou

27.December » eSeznam.cz
Anna Hogenová Euromedia Group, edice Universum 2021, 120 s. Novinářka a spisovatelka Bára Nesvadbová se ptá respektované filozofky, fenomenoložky a profesorky etiky Anny Hogenové na smysl našeho bytí žitého v pravdě.

Vánoce s Helenou Vondráčkovou: Přeji všem krásné svátky, hlavně zdraví a optimismus. Dobré časy přijdou

23.December » Lifee.cz
Vánoční speciál pořadu Na kafeečko přináší pohled do života několika slavných žen. Jak tráví sváteční čas zpěvačky Helena Vondráčková, Šárka Vaňková a Magda Malá, nebo spisovatelka Bára Nesvadbová a herečka Kristýna Janáčková?

Spisovatelka Bára Nesvadbová: Často s tátou mluvím. Dokud máme mrtvé v srdci, jsou mezi námi

22.December » Lifee.cz
Báru Nesvadbovou známe jako autorku úspěšných knih a zakladatelku nadačního fondu Be Charity. Je velmi pozitivní a inspirativní žena. Bára přijala pozvání do pořadu Na kafeečko, kde se rozpovídala o své tvorbě i o zesnulém tatínkovi.

Tato informační stránka o Barbara Nesvadbová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbara Nesvadbová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes