15
new stories - click to show

Cristian Lopéz

Related to

Vědci léta zkoumali více než tři sta mrtvol sobů. Zajímalo je, jak si s nimi příroda poradí

9.July » RadioWave
Když v Norsku v srpnu 2016 zemřelo po zásahu bleskem 323 sobů, správa parku se rozhodla mrtvoly ponechat na místě svému osudu. Vědcům se tak naskytla jedinečná příležitost pozorovat,co se s mrtvolami a kolem nich bude dít.

Bosňané bojují proti hydroelektrárnám. Berou si až moc vody, která pak chybí nám i přírodě, tvrdí

9.July » RadioWave
Bosna a Hercegovina je protkána stovkami řek, říček i potoků. Není proto divu, že je tam hodně hydroelektráren. Spolu s výstavbou dalších a dalších ale roste i odpor místních obyvatel. Vadí jim, že si berou moc vody, která pak chybí jim i přírodě.

Neomezujme svobodnou debatu v zájmu vyššího dobra, apelují Rowling, Kasparov či Rushdie

9.July » RadioWave
Více než 150 osobností podepsalo otevřený dopis reagující na aktuální celospolečenské pnutí ve Spojených státech, Velké Británii i jinde ve světě. Nemají nic proti ideám Black Lives Matter a podporují nutnou reformu americké policie, ale kritizují...

Marek Holeček je na seznamu nejvýznamnějších horolezeckých výstupů za rok 2019. Hned dvakrát

8.July » RadioWave
Organizátoři prestižního mezinárodního horolezeckého ocenění Zlatý cepín vydali seznam nejhodnotnějších výstupů loňského roku. Výbor podle svých slov ohodnocuje „inovativní výstupy v alpském stylu, bez použití vrtaného vybavení“.

David Lynch má další nový film, trvá devadesát vteřin a je dostupný online

8.July » RadioWave
Pro 74letého ikonického režiséra je pandemický rok 2020 bezesporu jedním z nejproduktivnějších v celé jeho kariéře. Spustil online projekt Divadlo Davida Lynche a na platformě YouTube vystupuje jako jeden z nejplodnějších tvůrců karanténní éry.

Vědci sledují neobvyklý jev, strnadci začali zpívat jinak

7.July » RadioWave
Většina ptáků melodii svého zpěvu téměř nemění, drží se tónů, kterými si brání teritorium a lákají samičky. Studie, na které se pracovalo dvacet let, však odhalila, že jeden neobvyklý typ cvrlikání se rozšířil po Kanadě a USA do vzdálenosti téměř ...

Prodejce umění tvrdí, že našel dávno ztracenou malbu Fridy Kahlo

7.July » ČRo
Malba Fridy Kahlo s názvem La Mesa Herida (The Wounded Table), která byla vystavena v roce 1940, se ztratila se o patnáct let později ve Varšavě.

Ligue 1 - preview 33. kola

19.April » Eurofotbal.cz
Lyon vypadl z tempa, prohrál poslední tři soutěžní zápasy a nic snadného na něj nečeká ani v pátek večer, kdy přivítá od začátku března neprohrávající Angers. Body doma potřebuje i Dijon, jemuž patří až osmnáctá pozice...
Jan Cina - Český herec

Tato informační stránka o Cristian Lopéz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cristian Lopéz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes