15
new stories - click to show

George Lucas

Related to

Chystá se nová hra s Indiana Jonesem. Od tvůrců Wolfensteina

12.January » BonusWeb.cz
Studio Machine Games nečekaně oznámilo opravdovou bombu. Připravují totiž hru o Indiana Jonesovi, hrdinovi stejnojmenné filmové série od Stevena Spielberga a George Lucase.

Vánoční speciál Star Wars: Všemi nenáviděný televizní pořad, ve kterém debutoval Boba Fett

7.January » G.cz
Rok 2021 nám s největší pravděpodobností žádný film ze série Hvězdných válek nepřinese. Příznivci seriálů se však mohou těšit na Boba Fetta a pravděpodobně také na třetí sérii Mandaloriana od Jona Favreaua, který se snaží poctivě vrátit oblíbenému...

Vzpomínka na válečné peklo, které vytvořil Francis Coppola: Apokalypsa

5.January » KINOTIP2.cz
Film Apokalypsa byl uložený do knihovny amerického kongresu pro svůj kulturní, historický a estetický význam. Je odbornou kritikou i diváky označovaný největším válečným filmem všech dob.

George Lucas a komunismus

4.January » blog.idnes.cz
Tahle nepříjemná fáze následuje vždy po tom, co všechno prošustrují snílkové v tom lepším případě, grázlové v tom horší. Je to poučný příběh, bohužel lidé jsou nepoučitelní. Lidé raději uvěří těm, kteří jim slíbí modré z nebe.

Mandalorian - 2. série

29.December » Kritiky.cz
Mandalorian (Pedro Pascal) byl pověřen aby Dítě vrátil k jeho lidem- Jediům. Mandalorian se tak s Dítětem vydává na cestu napříč galaxii, při kterém se setká se starými i novými spojenci a zároveň se bude muset popasovat s mnoha překážkami včetně ...

Ve věku 90 let zemřel český herec Jiří Hálek, rodným jménem Hugo Frischmann

19.December » Kritiky.cz
Ve věku 90 let zemřel český herec Jiří Hálek, rodným jménem Hugo Frischmann The post Ve věku 90 let zemřel český herec Jiří Hálek, rodným jménem Hugo Frischmann first appeared on Kritiky.cz .

Duna - Kniha Franka Herberta je „prý“ nezfilmovatelná. David Lynch natočil „kultovní“ Sci-fi.

17.December » Kritiky.cz
Rok 10 191. Vesmíru vládne pádišáh imperátor Shaddam IV (José Ferrer). Nejcennější substancí je koření melanž. Koření prodlužuje život. Koření prohlubuje vědomí. Koření je nezbytné pro cestování vesmírem. Toto koření existuje pouze na jedné jediné...

"Mohli jsme toho od něj dostat mnohem více", lituje slavný režisér, že George Lucas zasvětil celou kariéru Star Wars

14.December » Kinobox.cz
Ikonický režisér Kmotra a dlouholetý kamarád George Lucase v nedávném rozhovoru vyjádřil lítost nad tím, že stvořitel Star Wars režíroval mimo předalekou galaxii jen minimum filmů.

The Mandalorian: Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

6.December » Edna.cz
Máme za sebou epizodu The Tragedy , ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Tato informační stránka o George Lucas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "George Lucas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes