15
new stories - click to show

Jiří Lukáš

Related to

První Slovenka na Everestu bez kyslíku

21.May » Horyinfo.cz
NormálkouWeb Aktuality.sk přinesl zprávu, že na Everest vystoupila dnes 21.5. první slovenská horolezkyně bez umělého kyslíku. Jde o herečku, moderátorku a běžkyni ultramaratonů Lenku Poláčkovou.

20. předkremační slet

20.May » Horyinfo.cz
Juibilejní BlataKaždoroční setkání starých a zasloužilých horolezců v hospodě na Blatech poblíž Prachovských skal, které se dostává do jubilejního dvacátého ročníku, se koná tuto sobotu 25. 5.

Olympijská kvalifikační série Šanghaj

16.May » Horyinfo.cz
Kvalifikace - boulderingV Šanghaji začal první závod kvalifikační série na Olympiádu kvalifikací boulderingu. Velmi dobře si vedli Adam Ondra a Michaela Smetanová.

Zítra začíná olympijská kvalifikace

15.May » Horyinfo.cz
Čtyři dny v ŠanghajiČtyři naši závodníci se kvalifikovali do série závodů, ze kterých vyjde v každé kategorii deset pozvání na Olympiádu. Kvalifikací boulderingu začíná závod v Šanghaji, kde už je reprezentační tým týden, ale se aklimatizoval za změ…

Drobek na štandu

10.May » Horyinfo.cz
Povídání s Honzou KrchemLegendární brněnský horolezec Jan Krch, známý mnoha skvostnými výstupy i svou trénérskou čiností a veselým duchem byl hostem pořadu Na štandu. Více než hodinové povídání je tak akorát na páteční odpoledne pro skvělou lezeckou…

Perly východu

3.May » Horyinfo.cz
Historie přelomových cest na MoravěNa serveru Donio lze podpořit chystanou knihu Adama Ondry a Lukáše Abta o přelomových lezeckých cestách na Moravě. Adama Ondru není třeba představovat a Lukáš "Asu" Abt stojí za průvodcovskými projekty webu Javaane…

Topa z Mařenky

28.April » Horyinfo.cz
Snažím se zorientovat v cestách na Mařence u Vltavy. Vzhledem k tomu, že je všechny nedokážu přelízt, tak potřebuji pomoct od ostatních :-)

Adršpach I.

26.April » Horyinfo.cz
Vyšel nový průvodcePo 29 letech pauzy vyšel první díl nového průvodce na Adršpach, jehož autory jsou Tatuš Jan Žwak a Cikán Stanislav Lukavský. Knihu vydalo nakladatelství Pavel Lisák.

Americký trn Petra Fialy v oku Andreje Babiše. Přítel lidu je zhrzen

21.April » Forum24
NÁZOR / Výpady Andreje Babiše a jeho fanoušků proti současné vládě jsou vcelku obvyklé. V době návštěvy Petra Fialy v USA, kde český premiér kromě standardních státnických návštěv také přednášel v konzervativním think-tanku, však Babiš doslova pěnil…

Tato informační stránka o Jiří Lukáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Lukáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes