15
new stories - click to show

Petr Suchý

Related to

Skialpinistické toulky II. – Tödi

13:16 » Horyinfo.cz
Dlouho jsme hledali oblast, kde bychom spojili obě naše záliby, lyžování a alpinismus. Většina přechodů poskytuje pěkný alpinistcký zážitek, ale jen málokdy nabídne pěkné lyžování. Oblast Tödi je příjemnou vyjímkou, každý den se nabízí pěkný sjezd...

Loužecká třetí v boulderingu na MS mládeže

2.March » Horyinfo.cz
Úspěšný konec juniorské kariéryAneta Loužecká skončila na MSJ v Ťumeni s bronzovou medailí v obtížnosti. podívejte se na záznam.

Zprávy z IFSC

19.February » Horyinfo.cz
Závody budouVýkonná rada 18. února 2021 prostřednictvím telekonference ratifikovala rozhodnutí ohledně SP v Meiringenu, MS v Moskvě a Generálního shromáždění IFSC.

Leonidio & Kyparissi

16.February » Horyinfo.cz
2021Na trh přišel fungl nový průvodce na Leonidio a Kyparissi, oblasti na řeckém Peloponésu od osvědčeného autora Arise Theodoropoulose, kterého známe z průvodců na ostrov Kalymnos a také z výběru sportovního lezení v Řecku.

Routesetter

13.February » Horyinfo.cz
Odborný časopis pro stvěče a tělocvičnyKoncem loňského roku vyšlo již třetí číslo odborného časopisu Rpoutesetter pro stavěče a lezecké telocvičny. Na 80 stranách jsou odborné články, zbytek ze 175 stran je katalog čerstvého vybavení pro tělocvičny.

Ilegální ferraty v Českém Středohoří

9.February » Horyinfo.cz
Kdopak to asi byl, Karle?V Českém středohoří se objevily dvě nelegální ferraty - jedna již v loňském roce na Vrabinci, nyní nová na Kozím vrchu. Aktualizace: Ferrata na Vrabinci byla vytlučena

K2: Místo druhé zimy tři nezvěstní

8.February » Horyinfo.cz
Záchranka na K2Po úspěšném prvním zimním výstupu deseti Nepálců s Nirmalem Purjou bez kyslíku, se vydala čtveřice John Snorri, Juan Pablo Mohr, Ali Sadpara, a Sajíd Sapdara ze třetího tábora s cílem druhého zimního výstupu na vrchol. Chtěli využít...

Výročí prvního zimního výstupu na Annapúrnu

3.February » Horyinfo.cz
34 letJak připomíná Desnivel, dnes je 34. výročí prvního zimního výstupu na Anapúrnu, který se podařil Polákům Jerzymu Kukučkovi a Arturu Hajzerovi.

Televizní tipy: Ondra, Holeček, Kolouchová

30.January » Horyinfo.cz
Horolezecky zajímavé pořady v televizi a rádiu Aktuálně 30.1. 2021 Hydepark civilizace s Adamem Ondrou. 20:05 ČT24

Umělá vícedélka na komíně

29.January » Horyinfo.cz
Nejvyšší komín v Evropě využit pro lezeníRed Bull video o lezení nejvyšší umělé cesty Evropy na nejvyšším komíně Evropy ve Slovinsku, kterou přelézají Janja Garnbret a Domen Škofic, špičkoví slovinští závodníci.

Boj o K2 úpěšný, Nepálci udělali první zimu

28.January » Horyinfo.cz
10 Šerpů na vrcholuZimní sezóna v Himálaji a Karakoramu je v plném proudu. Hlavní nápor je na jedinou dosud v zimě nevylezenou osmitisícovou horu skončil úspěchem. Nirmal Nims Purja bez umělého kyslíku. Aktualizace: Video z výstupu na vrchol.
Jaroslav Lobkowicz - politik za TOP09

Tato informační stránka o Petr Suchý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Suchý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes