15
new stories - click to show

Jan Šašek

Related to

Ministr kultury a místopředseda ODS Martin Baxa dál povede ODS v Plzeňském kraji

31.October » Plzeň.cz
Ministr kultury a místopředseda ODS Martin Baxa dál povede ODS v Plzeňském kraji. Ve Vejprnicích u Plzně o tom dnes večer rozhodli delegáti regionálního sněmu. Osmačtyřicetiletý Baxa neměl na funkci předsedy žádného protikandidáta, řekla regionální …

IKEA nasazuje nákladní kola na solární pohon. V Česku zatím nebudou, chybí cyklotrasy

9.December » CzechCrunch
S dojezdem 100 kilometrů a nosností okolo 150 kilogramů dopraví kola většinu sortimentu společnosti IKEA. Užitečná budou v centrech měst. Článek IKEA nasazuje nákladní kola na solární pohon. V Česku zatím nebudou, chybí cyklotrasy se nejdříve objevi…

Rokycany mají nevidomého mistra světa ve vzpírání

7.October » QAP.cz
Rokycanský borec Martin Bihary se vydal do egyptské Alexandrie bojovat o titul mistra světa ve vzpírání ve váhové kategorii do 90 kg. Jeho boj byl více než úspěšný!

Na pohár Rokycan s Libercem přišlo díky silné podpoře na twitteru 2000 lidí

14.September » Eurofotbal.cz
Necelé dvě tisícovky diváků sledovaly dnes v Rokycanech utkání místního divizního A týmu s ligovým Slovanem Liberec. Zápas druhého kola MOL Cupu, který skončil 1:5, podpořila velkolepá propagace na sociálních sítích, hlavně na twitteru, kde kvůli to…

Twitter nalákal do Rokycan 2000 lidí, zápas se řešil i ve studiu Ligy mistrů

14.September » iFotbal.com
Je to skvělá propagace města, které tím týdny naplno žilo, řekl ČTK místostarosta Jan Šašek. Takovou návštěvu Rokycany nepamatují. Příjezdové ulice na stadion i okolní parkoviště byly plné, dopravu ve městě regulovali policisté. "Je to víc, než přiš…

Twitter nalákal do Rokycan 2000 lidí, zápas se řešil i ve studiu Ligy mistrů

14.September » Aktuálně.cz
Necelé dvě tisícovky diváků sledovaly dnes v Rokycanech utkání místního divizního A týmu s ligovým Slovanem Liberec

Rokycanští opět mohou využívat oblíbený plavecký bazén!

30.August » QAP.cz
V pondělí 29. srpna se po letní odstávce opět otevřel hojně navštěvovaný plavecký bazén v ulici Pod Husovými sady. Jaká je otevírací doba?

Zhoršenou kvalitu vody mají Hracholusky i Bolevák

19.August » QAP.cz
V polovině srpna už hygienici hlásí zhoršenou kvalitu vody na řadě místech v Plzeňském kraji. Voda se zhoršila i ve Velkém Boleveckém rybníku v Plzni.

Do regionu se ženou bouřky, platí výstraha

19.August » QAP.cz
Meteorologové varují před silnými bouřkami, v regionu platí vysoký stupeň nebezpečí. Mohou se objevit i přívalové deště, kroupy a silný vítr.

Bydlíte v Rokycanech a máte zájem o kompostér zdarma?

19.August » QAP.cz
V loňském roce bylo rozdáno téměř 600 kompostérů mezi občany města Rokycany. Zájem o kompostovací nádoby je stále velký. Město spustilo dotazník. Více v článku.

V Rokycanech se o železniční most utrhlo rameno plošiny – FOTKY

9.August » QAP.cz
V ranních hodinách došlo k dopravní nehodě v blízkosti zimního stadionu. Nákladní vůz s vysokozdvižnou plošinou narazil do mostu. Při nehodě unikl olej do kanalizace.

Upozornění ze záchranné stanice živočichů. Nenechávejte přes noc otevřená okna!

28.July » QAP.cz
Otevřené okno přes noc slouží jako pozvánka pro nezvané návštěvníky, netopýry. Před tím důrazně varuje Záchranná stanice živočichů Plzeň. Více v článku.

Tato informační stránka o Jan Šašek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Šašek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes