15
new stories - click to show

Karel Naxera

Related to

Přeštice trápí doprava, těší se na obchvat

21.January » Plzeňský deník
Karel Naxera stojí v čele Přeštic od roku 2014. Deník s ním hovořil nejen o koronavirové krizi, ale také o plánovaných investicích a problémech města.

Praha a Brno mají mnohem méně nakažených než kraje

4.November » Novinky.cz
Praha a Brno, největší města Česka patří na covidové mapě mezi ty nejsvětlejší ostrůvky. Včetně svého nejbližšího okolí, tedy Brna venkova a Prahy západ a východ. Počty covid pozitivních jsou tu až o polovinu nižší než v krajích, které s nimi sous...

Obce nesmí doplácet na to, že hospodaří lépe než stát, říká TOP 09 a plánuje předložit řešení

28.May » Plzeň.cz
TOP 09 nesouhlasí s tím, aby byl kompenzační bonus vyplácen na úkor příjmů obcí a krajů, jak prosazuje ministerstvo financí. Vládní verze předpisu počítá s tím, že kompenzace pro osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) a malé společnosti s ručením...

Dálniční přivaděč z Plzně na Přeštice se začne prodlužovat od června

29.April » iDNES.cz
V červnu začnou práce na prodlužování dálničního přivaděče od Plzně v úseku mezi Vysokou a Přešticemi na Plzeňsku. Jeho součástí bude také stavba obchvatu Horní Lukavice.

Dálniční přivaděč z Plzně na Přeštice se začne prodlužovat od června

29.April » iRegiony Impuls
V červnu začnou práce na prodlužování dálničního přivaděče od Plzně v úseku mezi Vysokou a Přešticemi na Plzeňsku. Jeho součástí bude také stavba obchvatu Horní Lukavice. Na čtyřproudou silnici by měl navazovat obchvat Přeštic, Ředitelství silnic ...

Češi jsou humorem prosáklí, tvrdí autorka roušek pro přeštická prasata

25.March » iDNES.cz
S humorem přistupují lidé z Přeštic na Plzeňsku k povinnosti chránit si na veřejnosti obličej. Po domácku ušité roušky totiž dostala slavná dvojice vepřů. Obličej skrývá i socha Žebračky a kosmonauti. Další články k tématu: Šest hodin denně titulk...

Češi jsou humorem prosáklí, tvrdí autorka roušek pro přeštická prasata

25.March » iRegiony Impuls
S humorem přistupují lidé z Přeštic na Plzeňsku k povinnosti chránit si na veřejnosti obličej. Po domácku ušité roušky totiž dostala slavná dvojice vepřů. Obličej skrývá i socha Žebračky a kosmonauti.

Modrý dům v Přešticích čeká kompletní obnova. Vzniknou v něm další byty - FOTKY

18.February » QAP.cz
Bývalé sídlo vedení národního podniku Prefa čeká rekonstrukce za desítky milionů korun. Město opraví stávajících 16 bytů v budově, která sloužila jako ubytovna pro Kubánce a dalších 16 nově vybuduje.

Přeštice se nevzdávají plánů na aquapark. Začíná další kolo jednání

11.February » QAP.cz
Stavba aquaparku je už několik desítek let ve hře v jihoplzeňských Přešticích. Nikdy se ale nepodařilo dotáhnout plány do konce. Záměr opět ožívá a město začíná jednat s případným provozovateli.

Tato informační stránka o Karel Naxera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Naxera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes