15
new stories - click to show

Lucie Pluhařová

Related to

„Česko je třeba ekonomicky zachránit, současná vláda musí odejít. Zastropování je lež jako věž, zaplatíme za to všichni. Jako s

6.October » XTV.cz
Do druhého kola senátních voleb v obvodu Kroměříž postoupily Lucie Pluhařová (ANO) a právnička Jana Zwyrtek Hamplová (NEZ). Byla překvapená? Co jí vzkazují lidé a proč ji vůbec v Senátu chtějí? A jaký je její hlavní cíl?

Hamplová a Kovářová jsou senátorkami

3.October » AC24.cz
Jana Zwyrtek Hamplová se stala senátorkou za obvod Kroměříž. V druhém kole senátních voleb získala porazila o pouhých 230 hlasů Lucii Pluhařovou z ANO.... Článek Hamplová a Kovářová jsou senátorkami se nejdříve objevil na AC24.cz .

Putin je sice agresor, ale velmoci s ním musí jednat. Fiala nic nezmůže, říká nová senátorka Hamplová

3.October » iROZHLAS
Nová nezávislá senátorka za Kroměříž Jana Zwyrtek Hamplová se do horní komory Parlamentu dostala i díky kritice současné vlády. V rozhovoru pro server iROZHLAS.cz odkrývá své názory na válku na Ukrajině, covidovou pandemii či plány na práci v Senátu…

„Výsledek proti všem, snažili se proti nám spiknout.“ Zwyrtek Hamplová vyhrála v Kroměříži o necelých 300 hlasů

2.October » Lidovky.cz
Dvě bývalé poslankyně a třetí dokonce bývalá ministryně. To jsou nově zvolené senátorky, které vzešly jako vítězky v regionech, kde se do druhého kola dostali kandidáti opozice či kritici vlády.

Zvolení Zwyrtek Hamplové? STAN předvedl naprostý amatérismus a nedospělost, říká expert

2.October » CNN Prima NEWS
Jana Zwyrtek Hamplová (BEZPP za NEZ) je bezesporu jedním z největších překvapení letošních senátních voleb. V konkurenci obhajující senátorky Šárky Jelínkové (KDU-ČSL) a Lucie Pluhařové (ANO) se jí podařilo postoupit do druhého kola, kde těsně zvítě…

Senátorkou za obvod 76 je Jana Zwyrtek Hamplová

1.October » Kroměříž
Senátorkou za obvod 76, který zahrnuje Kroměřížsko a východní část Vyškovska, se stala Jana Zwyrtek Hamplová (za Nezávislé). Ziskem 50,65 ...

Senátní volby přinesly na jihu Moravy vítězství s přehledem i boj do poslední chvíle

1.October » ČRo Brno
Česká republika má nové senátory. Někde bylo jasný rozdíl od začátku, jinde výsledek změnily poslední minuty. Za jih Moravy se do Senátu vracejí tři senátoři.

Amazonka senátorkou! Hamplová vyhrála proti všem

1.October » prvnízprávy.cz
Známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová byla mainstreamovými médií prezentována jako kandidátka „dezinformačního světa“. Nakonec ale zvítězila proti všem.

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Z urážek z „pražské kavárny“ jsem byla v šoku

Drama do poslední chvíle a nakonec těsná výhra ve volebním obvodu č. 76 – Kroměříž. Sedmapadesátiletá právnička Jana Zwyrtek Hamplová (50,65 %) předčila vítězku prvního kola Lucii Pluhařovou (49,34 %) a stala se senátorkou.

Senátorkou za Kroměříž se stala Zwyrtek Hamplová

1.October » ČT24
Druhé kolo senátních voleb v Kroměříži vyhrála právnička Jana Zwyrtek Hamplová, která kandidovala za Nezávislé. Získala 50,65 procenta hlasů voličů. Její soupeřka ve druhém kole Lucie Pluhařová (ANO) dostala 49,34 procenta hlasů. Druhého kola voleb …

Největší šok. Kroměřížsko zvolilo advokátku spojenou s dezinformátory

1.October » Seznam Zprávy
Na Kroměřížsku zvítězila kandidátka spojovaná s dezinformační scénou. Ve velmi těsném souboji porazila Lucii Pluhařovou z hnutí ANO.
Jaromír Strnad - politik - ČSSD
Václav Chaloupek - Režisér

Tato informační stránka o Lucie Pluhařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Pluhařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes