Anthony Mackie

Related to

Point Blank: Trailer...

25.June » MovieZone.cz
Jistě nebudu jediný, kdo si na postavy dvou (ne)přátel z marvelovského univerza okamžitě vzpomněl. Anthony Mackie však tentokrát Franku Grillovi nepůjde po krku. Zlí lidé mu totiž unesli těhotnou manželku, a právě Grillo je tím jediným zločincem n...

Trailer: Hvězdy Marvelu se vydávají na lov prohnilých policajtů

20.June » Kinobox.cz
Herci z MCU to na první pohled mají jednoduché - stačí pár minut na plátně v ikonické roli a jejich jméno zná celý svět. Hvězdný status to ale nutně nezaručí.

Anthony Mackie a Frank Grillo v traileru akčního filmu Point Blank

20.June » filmserver.cz
Anthony Mackie a Frank Grillo hrají v akčním filmu Point Blank , který bude mít premiéru na Netflixu 12. července. Podívejte se na jeho trailer.

Seriál Winter Soldier nabírá konkrétnější obrysy

22.May » Kinobox.cz
Letos v říjnu by mělo v Atlantě začít natáčení již dříve oznámeného seriálu společnosti Marvel "Falcon & Winter Soldier". Jedná se o první z řady seriálů, které Marvel pro svou mateřskou loď Walt Disney Studios a její stream Disney+ plánuje.

Dystopická budoucnost s Miley Cyrus a Anthonym Mackiem. Netflix ukazuje novou sérii Black Mirror

16.May » CzechCrunch
O seriálu Black Mirror (v češtině Černé zrcadlo) z produkce streamingového obra Netflix jsme naposledy slyšeli ve spojitosti se speciální epizodou s názvem Bandersnatch, ...

VELKÝ PŘEHLED: Kdo zůstává v Marvelu, kdo odchází a jaká je budoucnost celého MCU?

14.May » kfilmu.net
Endgame už třetí týden válcuje kina po celém světě. Pojďme si tedy zrekapitulovat, jaká budoucnost čeká jednotlivé herce, postavy, režiséry a filmy v dalších fázích MCU a také odhalit pár střípků, které pronikly na veřejnost.

Režiséři a scénáristé Avengers: Endgame se nedokáží shodnout na tom, co se stalo s Capem na konci filmu

6.May » Filmkult
Zatímco Russové tvrdí jedno, Markus s McFeelym zase druhé. Jisté však je, že Capův štít má nového vlastníka.

Altered Carbon: Druhá řada Altered Carbon: Staří známí a nově příchozí

22.February » Edna.cz
Právě probíhá produkce pokračování sci-fi dramatu Altered Carbon a na povrch se dostávají první informace o tom, koho v něm uvidíme. Už delší dobu víme, že Takeshiho Kovacse bude nově hrát Anthony Mackie. Kdo se ale objeví po jeho boku?

Tato informační stránka o Anthony Mackie zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anthony Mackie" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes