Arťom Malcev

Related to

Záda, pak rameno... Byla jsem rozložená, říkala Nováková

30.January » iDNES.cz
Poprvé v sezoně bodovala ve Světovém poháru karlovarská běžkyně na lyžích Petra Nováková. Na desetikilometrové trati volnou technikou v Ulricehamnu ve Švédsku doběhla na čtyřiadvacátém místě. Další články k tématu: Běžkyně na lyžích Nováková ve Šv...

Norská štafeta žen letěla na trati a v Ulricehamnu zvítězila, mezi muži dominovali Rusové

27.January » ČT24
I druhá štafeta žen v letošní sezoně Světového poháru se stala kořistí norské reprezentace. V Ulricehamnu jednoznačně vyhrála před domácími Švédkami a třetími Finkami. České kvarteto bylo desáté. Závod mužů si podmanily dva ruské výběry.

Tato informační stránka o Arťom Malcev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Arťom Malcev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes