15
new stories - click to show

Honza Malík

Related to

Jablonec nad Nisou: Na letošní přehlídce se tančilo bez diváků

16.December » ParlamentniListy.cz
Vládní opatření související s pandemií Covid-19 zasáhla také do letošní 34. celostátní přehlídky scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec…2020.

Slovo v pohybu (No. 11)

5.November » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Prorocká intuice se vyslovuje s jasností, často jí však porozumíme až z odstupu. Intuice Michala Záhory a Pulsaru tnout do reality se v novém projektu Obrat konce ukázala jako prorocké gesto. V září uvedli v Divadle Ponec tanečníky a...

Obrat konce – Alegorie evropské civilizace

30.September » Taneční aktuality
V dnešní době a světě vnímáme duchovní aspekty lidského života s lehce smíšenými pocity. Najednou není jisté nic z toho, o čem donedávna nebyl důvod pochybovat.

Obrat konce – dílo o domnělé budoucnosti Evropy

17.September » Taneční aktuality
Spojení Laterny magiky a baletního souboru Národního divadla je zvláštní událostí v jejich historii. V minulosti bylo běžné, že tanečníci přecházeli z angažmá Národního divadla do Laterny magiky a naopak, ale v jednom projektu se nikdy nesešli.

Z tiskových zpráv: Obrat konce – dílo o domnělé budoucnosti Evropy

15.September » i-divadlo.cz
PONEC – divadlo pro tanec uvádí 21. 9. od 20 hodin nový projekt uskupení Pulsar s názvem Obrat konce a podtitulem Evropa k bodu Omega. Choreografie Michala Záhory je filozofickým zamyšlením se nad tím, co nás jako součást evropského společenství m...

Týden s tancem

14.October » Opera PLUS
V tanci nás v nejbližší době čeká: obnovená premiéra baletu Bajadéra v ND Brno a také tři nové projekty současného tance v Praze v jednom The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Má Vize tance šanci na novou vizi?

18.September » Opera PLUS
Hibernující Vize tance straší taneční scénu už hezky dlouho. Zdá se, jako by to bylo včera, ale poslední setkání nad osudem profesní organizace pro nezávislý tanec se uskutečnilo na konci února letošního roku ve Studiu ALTA. Z moderované diskuse t...

Tato informační stránka o Honza Malík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Honza Malík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes