Václav Malý

Related to

Pravda a láska platí pro všechny časy, říká biskup Malý, kterého proslavila revoluce

21.September » Echo24.cz
"Musíme trpělivě vysvětlovat, že pravda a láska je výzva platná pro všechny časy," říká biskup Václav Malý, někdejší signatář Charty 77, který se stal jednou z tváří listopadových událostí roku 1989, když moderoval velké demonstrace na pražské Let...

Hledat Boží přítomnost ve světě

15.September » Katolický týdeník
Biskup VÁCLAV MALÝ oslaví týden před svátkem sv. Václava své sedmdesáté narozeniny. Ačkoliv říká, že je slaví nerad, připomínáme je rozhovorem, v němž se ohlíží za uplynulými roky života i za společenským a vnitrocírkevním děním.

Václav Malý: Rozsudek v případu vraždy Jána Kuciaka teď podlomí důvěru Slováků

4.September » ČRo
Zklamání, šok, hněv. Slova, která zazněla po vynesení rozsudku soudu kolem vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Jak to ovlivní vztah Slováků k justici?

Páteční Dopoledne s Proglasem - Ohlížíme se za srpnovými událostmi z let 1968 a 1969

19.August » Rádio Proglas
Tento týden se páteční Dopoledne s Proglasem zaměří na události spojené s invazí vojsk varšavské smlouvy do Československa.

Včera Husákova svazačka a bolševický propagandista. Dnes Dukova hvězdná pěchota

15.August » Svobodné fórum
Je to k nevíře. Zatímco léto vylidnilo metropoli a Pražané sledují místní dění spíše na dálku, odehrává se v jejich domovině unikátní přehlídka kabátů. Nejen nápad, i místo akce je originální, probíhá totiž na pražském arcibiskupství na počest (si...

Zemřel Jindřich Kabát

(24. 4. 1953 Praha – 14. 7. 2020) Spisovatel, psycholog a vysokoškolský učitel, ministr kultury v první vládě Václava Klause (2. 7. 1992 – 17. 1. 1994).

Václav Malý: Společnost, která žije s omezenou pamětí, nemá dobrou budoucnost

10.July » ČRo
Turecký soud by měl dnes zveřejnit rozhodnutí o tom, zda bylo legální v roce 1935 změnit istanbulský chrám Boží Moudrosti na muzeum. Stane se z chrámu znovu mešita?

Známe Osobnosti města český brod 2020

29.June » Český Brod
Čtvrteční odpoledne 25. 6. 2020 patřilo Osobnostem města Český Brod 2020. Cena se uděluje jako morální ocenění ve veřejné anketě, která proběhla od 1. ledna do 31. března 2020. Z nominací rada města vybrala pět kandidátů, kteří toto ocenění obdrže...

Tato informační stránka o Václav Malý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Malý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes