15
new stories - click to show

Luka Marini

Related to

Velká cena Štýrska: Poprvé Oliveira, Bezzecchi a Vietti

23.August » AUTO.cz
Do historie mistrovství světa silničních motocyklů se poprvé zapsala Velká cena Štýrska, která se jela týden po rakouském podniku znovu na rakouském okruhu Red Bull Ring. Na tribunách opět chyběli fanoušci.

Velká cena Štýrska: Poprvé vyhráli Vietti a Bezzechci

23.August » AUTO.cz
Do historie mistrovství světa silničních motocyklů se poprvé zapsala Velká cena Štýrska, která se jela týden po rakouském podniku znovu na rakouském okruhu Red Bull Ring.

Motocyklová VC Rakouska 2020: Dovizioso potřetí, dvakrát červené vlajky

16.August » AUTO.cz
Na rakouském okruhu Red Bull Ring proběhl pátý podnik mistrovství světa silničních motocyklů pro třídy Moto3 a Moto2 a čtvrté klání královské kategorie MotoGP. V MotoGP zvítězil Andrea Dovizioso (Ducati), Moto2 vyhrál Jorge Martin (KTM), v Moto3 se …

Motocyklová VC Rakouska 2020: Potřetí v sezoně Arenas, poprvé Martin

16.August » AUTO.cz
Na rakouském okruhu Red Bull Ring proběhl pátý podnik mistrovství světa silničních motocyklů pro třídy Moto3 a Moto2 a čtvrté klání královské kategorie MotoGP. V Moto2 vyhrál Jorge Martin, v Moto3 se radoval Španěl Albert Arenas.
Valentino Rossi - Italský motocyklový závodník

Tato informační stránka o Luka Marini zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luka Marini" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes