15
new stories - click to show

Jana Paurová

Related to

Z archivu Deníku: Exhibice psích spřežení před deseti lety ovládla Sněžník

5.February » Děčínský deník
/Z ARCHIVU DENÍKU/ Tisíce lidí si před lety nacházely cestu na Sněžník, kde pravidelně probíhaly velmi oblíbené závody psích spřežení. Přinášíme fotogalerii z únoru roku 2011, u které si na ně můžete zavzpomínat.

FOTO: V Jílovém se ucpala vodoteč. Voda zatopila zahradu a chatku

4.February » Děčínský deník
Dobrovolní hasiči a městská policie z Jílového vyjeli ve čtvrtek dopoledne k ucpanému potoku, který zaplavil zahradu, chatku a hrozilo i zaplavení domku.

Děčín a hospodářská komora pomohou podnikatelům se žádostí o dotaci

4.February » Děčínský deník
Děčín ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou pomůže malým podnikatelům a živnostníkům s přípravou žádosti o finanční podporu od státu v souvislosti s pandemií Covid-19.

Litoměřická nemocnice testuje opět i samoplátce

4.February » Litoměřický deník
Nemocnice v Litoměřicích od začátku února opět nabízí PCR testování na onemocnění covid-19 pro samoplátce.

Tajemství: Zmizení Jany Paurové ze Slavětína je stále zahaleno hustou mlhou

4.February » Děčínský deník
Řadou tajemství je dosud obestřeno zmizení Jany Paurové. „Vypařila“ se před osmi lety jen den předtím, než měla vypovídat na policii kvůli týrání. Neví se přesně, kdy se ztratila, není na žádném kamerovém záznamu, nejsou svědci, kteří by ji viděli...

Závory v nemocnicích zůstanou nahoře. Krajská zdravotní otevřela areály

4.February » Ústecký deník
Areály nemocnic v Ústeckém kraji, které provozuje Krajská zdravotní, motoristům nově nabídnou neomezený vjezd. Závory zůstanou nahoře.

Policejní tým Tempus hledá Janu Paurovou dál. Doma nebyla už osm let

4.February » Děčínský deník
Matka čtyř dětí ze Slavětína na Lounsku Jana Paurová záhadně zmizela na začátku února 2013. Vražda, útěk, sebevražda nebo nešťastná náhoda? Neví se. Její případ převzal elitní policejní tým Tempus.

Jana Paurová zmizela před 8 lety. Nejhorší je ta nejistota, co se tehdy stalo, říká teta pohřešované ženy

4.February » Život v Česku
Zmizelá Jana Paurová je v policejní databázi pohřešovaných osob vedena už osm let. Dne 4. února 2013 zmizení nahlásil její manžel Pavel Paur. Ten byl také opakovaně vyslýchán jako podezřelý, ale nic mu ale nebylo prokázáno. "Nejhorší je ta nejisto...

Policejní tým Tempus hledá Janu Paurovou dál. Doma nebyla už osm let

4.February » Mostecký deník
Matka čtyř dětí ze Slavětína na Lounsku Jana Paurová záhadně zmizela na začátku února 2013. Vražda, útěk, sebevražda nebo nešťastná náhoda? Neví se.

Matka s přítelem hodili mrtvého Tadeáška (†4 měs.) do Labe: Policisté vznesli obvinění!

3.February » Blesk.cz
Policisté stíhají matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) z Hořína a jejího přítele za usmrcení z nedbalosti a šíření poplašné zprávy spáchané ve spolupachatelství. Muži hrozí trest odnětí svobody až na tři léta, ženě až šest let, neboť jako matka poruši...

Jana Paurová zmizela před osmi lety: Pátrání elitních kriminalistů přineslo novou naději

3.February » Blesk.cz
Už dlouhých osm let rodina Paurových ze Slavětína neví, kam se poděla jejich Jana (40). Policie po ní dlouho intenzivně a neúspěšně pátrala. Tým elitních kriminalistů Tempus se do případu přednedávnem pustil s novou energií. Přineslo rozsáhlé pátr...

Tato informační stránka o Jana Paurová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Paurová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes