15
new stories - click to show

Neil Marshall

Related to

The Reckoning: V hororové novince nás čeká drsná čarodějnická zábava za časů moru

7.January » FandímeFilmu
Hrdinku obviněnou z čarodějnictví nečeká v hororu tvůrce vynikajícího Pádu do tmy vůbec nic hezkého. Pusťte si nový trailer.

Režisér Hry o trůny a Hellboye v novém filmu nepolevuje - tentokrát se vydal na lov čarodějnic

6.January » Kinobox.cz
Tak dlouho hledali ďábla, až ho ke své smůle našli. Režisér Neil Marshall se po poněkud rozpačitém rebootu Hellboye vrací ke kořenům středověkým thrillerem The Reckoning.

Co je nového? Prosincové aktuality (2020)

Poslední aktuality šíleného roku 2020! Příspěvek Co je nového? Prosincové aktuality (2020) pochází z Horror.cz

Ewan McGregor se nechal slyšet, že chystaná série Obi-Wan...

17.December » Kritiky.cz
Ewan McGregor se nechal slyšet, že chystaná série Obi-Wan Kenobi prozkoumá i jiné planety, a nebude se tak celou dobu odehrávat pouze na planetě Tatooine. The post Ewan McGregor se nechal slyšet, že chystaná série Obi-Wan... first appeared on Krit...

The Reckoning: Ani čarodějnice to v morem zasažené Evropě neměly lehké

7.December » FandímeFilmu
Když vás v sedmnáctém století obvinili z čarodějnictví, asi to moc velká švanda nebyla. Pusťte si krvavý trailer.

Cyberpunk 2077 zpočátku nebude podporovat ray-tracing na AMD....

29.November » Kritiky.cz
Cyberpunk 2077 zpočátku nebude podporovat ray-tracing na AMD. Podpory se majitelé grafických karet od AMD dočkají v pozdější aktualizaci. The post Cyberpunk 2077 zpočátku nebude podporovat ray-tracing na AMD.... first appeared on Kritiky.cz .

Natáčení Black Panther 2 je naplánované na červenec 2021 v...

21.November » Kritiky.cz
Natáčení Black Panther 2 je naplánované na červenec 2021 v Atlantě. Vrátí se herci Lupita Nyong´o (Nakia), Letitia Wright (Shuri), Winston Duke (M´Baku) a Angela Bassett (Ramonda) a nová tvář Tenoch Huerta, který si v pokračování střihne záporáka....

Black Panther II nebude obsahovat digitální podobu Chadwicka...

14.November » Kritiky.cz
Black Panther II nebude obsahovat digitální podobu Chadwicka Bosemana, prohlásila viceprezidentka Marvel Studios Victoria Alonso. The post Black Panther II nebude obsahovat digitální podobu Chadwicka... first appeared on Kritiky.cz .

Mads Mikkelsen s Warner Bros. jedná o roli Gellerta...

11.November » Kritiky.cz
Mads Mikkelsen s Warner Bros. jedná o roli Gellerta Grindelwalda ve Fantastických zvířatech 3. Dánský herec by čerstvě nahradil Johnnyho Deppa, který se role vzdal. The post Mads Mikkelsen s Warner Bros. jedná o roli Gellerta... first appeared on ...

PlayStation 5 nebude podporovat rozlišení 1440p, společnost...

10.November » Kritiky.cz
PlayStation 5 nebude podporovat rozlišení 1440p, společnost BenQ přitom rozlišení pro PS5 uváděla u svých monitorů The post PlayStation 5 nebude podporovat rozlišení 1440p, společnost... first appeared on Kritiky.cz .

Bloodshot dostane pokračování. Komiksovému snímku, jehož...

10.November » Kritiky.cz
Bloodshot dostane pokračování. Komiksovému snímku, jehož realizace stála $45m (1 010 964 616 Kč) a v kinech vydělal pouze $33m (741 374 052 Kč), se v pandemii náramně dařilo na VOD a Sony tak definitivně odkleplo sequel. Vrátit by se měl také Vin ...

Disney objednalo druhou řadu pro připravovaný seriál Loki,...

6.November » Kritiky.cz
Disney objednalo druhou řadu pro připravovaný seriál Loki, který by měl mít premiéru v roce 2021 The post Disney objednalo druhou řadu pro připravovaný seriál Loki,... first appeared on Kritiky.cz .

Tato informační stránka o Neil Marshall zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Neil Marshall" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes