15
new stories - click to show

Jane Goldman

Related to

Edgar Wright chystá další thriller

20.June » ČSFD.cz
Režisér Edgar Wright se ve své novince Last Night in Soho poprvé vydá mimo žánry komedie, snímek, jenž dorazí v příštím roce, pak nebude jeho posledním vážnějším. Režisér se totiž upsal k chystané novince The Chain, která bude vyprávět o únosech d...

Game of Thrones: Proč došlo ke zrušení prequelu s názvem Bloodmoon?

16.January » Edna.cz
Seriál Game of Thrones se mohl dočkat prequelu, který byl zasazen několik tisíc let před jeho příběhem. Proč se stanice HBO rozhodla nepodpořit tento projekt?

Hra o trůny: připravovaný prequel by měl odhalit více o původu Nočního krále

5.July » TVGURU.cz
Mnohým z Vás již jistě chybí jeden z nejúspěšnějších seriálů, který nedávno ukončil svou osmou a zároveň i finální sérií. Nemusíte však zoufat, protože jsou ohlášeny další sesterské seriály. V tomto článku se dočtete o prequelu, který by mohl odha...

Prequel Hry o trůny se začal natáčet

19.June » filmserver.cz
Zatím bezejmenný prequel Hry o trůny se začal natáčet. Bude situován tisíce let před události z původního seriálu.

Miranda Richardson se přidává k prequelu Hry o trůny

19.March » filmserver.cz
K obsazení pilotu zatím ještě bezejmenného prequelu Hry o trůny se nyní přidala i herečka Miranda Richardson. Premiéra by pak mohla být už za rok.

Prequel Hry o trůny získává režiséra a další obsazení

10.January » filmserver.cz
Chystaný prequel Hry o trůny získal režisérku S.J. Clarkson a herce Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower a další.

Spin-off Hry o trůny má obsazení

9.January » ČSFD.cz
Chystaný prequelový spin-off Hry o trůny, pracovně pojmenovaný The Long Night, čerstvě oznámil kompletní obsazení první série. V té se kromě již dříve zmíněné Naomi Watts objeví také herci Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila At...

Prequel Her o trůny získává režiséra a další obsazení

9.January » filmserver.cz
Chystaný prequel Her o trůny získal režisérku S.J. Clarkson a herce Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower a další.

Tato informační stránka o Jane Goldman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jane Goldman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes