15
new stories - click to show

Doris Martinez

Related to

Manželství známému zpěvákovi s exotickou kubánskou tanečnicí nevydrželo? Média spekulují o rozchodu hvězdy Tváře Rumla

Server Blesk s odkazem na nejmenované zdroje přináší informaci o tom, že hvězda třetí řady show Tvoje tvář Ondřej Ruml má problémy v manželství. Ruml a jeho vyvolená Doris Martinez se v roce 2015 tajně vzali na Kubě, odkud tato tanečnice a modelka...

Ondřej Ruml: KRACH MANŽELSTVÍ?

29.August » stars24.cz
Ondřej Ruml už údajně nežije se svou manželkou. Mezi ním a exotickou tanečnicí Doris Martinez měly nastat problémy, které vyústily v rozchod.

Krach manželství po 5 letech!? Hvězda Tváře Ondřej Ruml se měl rozejít s exotickou Kubánkou

29.August » Blesk.cz
V roce 2015 se tajně vzali na Kubě, odkud exotická tanečnice Doris Martinez (41) pochází. Kdekoliv se Ondřej Ruml (39) se svou manželkou objevil, tak nic nenasvědčovalo, že by měli problémy. Ale dle několika zdrojů už spolu nějaký pátek nežijí.

Přestal snášet modré z nebe? Spekulace o rozchodu Ondřeje Rumla s exotickou Kubánkou, dvojice záhadně mlčí

29.August » eXtra.cz
Zpěvák Ondřej Ruml (39) a jeho žena Doris Martinez vypadali vždy navenek jako ideální pár, nic nenasvědčovalo tomu, že by je mohl potkat jakýkoli zádrhel. Podle některých zdrojů ale exhvězda Tváře a tanečnice kubánského původu nyní už nemají tvoři...

Ondřej Ruml úspěšně tajil, že se stal tatínkem: Známe pohlaví i jméno miminka!

25.January » eXtra.cz
Zpěvák Ondřej Ruml (37) prožívá nejšťastnější období. Jeho exotická manželka Doris Martinez (39) mu totiž porodila prvního potomka. Dvojice požehnaný stav dokázala celou dobu tajit, radostná novina na ně praskla až měsíc po příchodu miminka na svět!

Ondřej Ruml se stal tatínkem: Požehnaný stav svojí ženy celou dobu tajil

25.January » Super.cz
Velký tajnůstkář. Tím se ukázal být Ondřej Ruml (37) . Zpěvákovi se totiž podařilo zatajit, že se stane otcem, těší se se svou manželkou Doris Martinez z prvního potomka. Sladkou zprávu si pro sebe nechával dlouhých devět měsíců. Nyní se jeho žena...

Tajnůstkař Ruml je táta! Kubánka mu porodila dceru

25.January » Aha!
O Vánocích si nerozbalil jen dárky! Podle zjištění Aha! se Ondřeji Rumlovi (37) ze show Tvoje tvář má známý hlas narodila dcera Rozálie. Sladkou novinu, že je jeho manželka Doris Martinez (38) těhotná, tajil celých devět měsíců.
OD Kotva - Obchodní dům v Praze
Monika Bagárová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Doris Martinez zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Doris Martinez" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes